Sorum var Kizlar ikinci gebeligimle geldim💓

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nupel karayel tarafından oluşturulan Kizlar ikinci gebeligimle geldim💓 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 856 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar ikinci gebeligimle geldim💓
Konbuyu başlatan Nupel karayel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayshe❣️

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben geldim beni hatirlayanlar bekli bilir dogum yaptiktan sonra ayirlmak zorunda kaldim malasef😒zimdi 2bucuk aylik la geldim sizler nasilismi nasılsıniz nasil giidyo gebelik benimki iyi ama midem biraz bulqniyor bugunlerde ilacta kullaniyirum oglum hic durmuyor cok simarik 😅
Hsogelin canım tanıyamadım. Kusura bakma 🙈ama hosgeldin tabiki alalım. Tamamına erdirsin inşallah canim saglikla. Evladını kucana bende şükür iyim iyi gidiyor gebelik benimde oğlum yaramaz🙈😂

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Evet canim normal dogum cok şükür zaten aniden olan bisey oglum cok sukur iyi cnm 💓
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin canim darisi tüm gebe annelerin başına 💓
şükür kuzum ee buda kız olur umarım sağlıklı olsunda 🤲🏻

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben geldim beni hatirlayanlar bekli bilir dogum yaptiktan sonra ayirlmak zorunda kaldim malasef😒zimdi 2bucuk aylik la geldim sizler nasilismi nasılsıniz nasil giidyo gebelik benimki iyi ama midem biraz bulqniyor bugunlerde ilacta kullaniyirum oglum hic durmuyor cok simarik 😅
Hoşgeldin cnm rabbim sağlıkla kucağına almayı nasıp etsin ☺️🤲

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Hoşgeldin canım rabbim saglikla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank
Hoşgeldin cnm rabbim sağlıkla kucağına almayı nasıp etsin ☺️🤲
Hosbulduk cnm benim😘

Hsogelin canım tanıyamadım. Kusura bakma 🙈ama hosgeldin tabiki alalım. Tamamına erdirsin inşallah canim saglikla. Evladını kucana bende şükür iyim iyi gidiyor gebelik benimde oğlum yaramaz🙈😂
Bem nerdeyse bi yildir silmistim canim bu 15gundur indirdim coktandir yokum ondandir 😄

Bem nerdeyse bi yildir silmistim canim bu 15gundur indirdim coktandir yokum ondandir 😄
Amin canim cok tesekurler hepinize sizinde insalahh💓

Amin canim cok tesekurler hepinize sizinde insalahh💓
Maşallah 🙂 sağ salim kucağına almayı da nasip etsin allahım
Amin canim cumlemizee insalahhh🙂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar