Kizlar kaçıncı haftada agirlastiniz😶

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinemsarıgül tarafından oluşturulan Kizlar kaçıncı haftada agirlastiniz😶 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 786 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar kaçıncı haftada agirlastiniz😶
Konbuyu başlatan Sinemsarıgül
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Sinemsarıgül

Kayıtlı Üye
rank
Ben 24 haftalıkken agielastim şimdi 26 haftalık oluyoruz çok zorlaniyorum ya gece uyurken canım açıyor ne tarafa dönsen o tarafta toplanıyor tansiyonum da düşüyor benim nefes nefese kalıyorum artık yürürken siz ne zaman ağırlaştıniz🥰

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Ben 24 haftalıkken agielastim şimdi 26 haftalık oluyoruz çok zorlaniyorum ya gece uyurken canım açıyor ne tarafa dönsen o tarafta toplanıyor tansiyonum da düşüyor benim nefes nefese kalıyorum artık yürürken siz ne zaman ağırlaştıniz🥰
Canım karnın büyüdükçe olur o giderekte artar daha yorgun halsiz hissedersin kendini benim ağrı sancılar çok erken başladı bunda ama, ağırlaşmaya 28 29dan sonra başladım kilo da almaya başladım onun da etkisi var sanırım yattığım yerde dönerken bile zorlanıyorum artık top gibi hissediyorum kendimi 😂😂

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Kişiden kişiye göre değişir son 2 senedir maskeyle yaşadığımız için nefes almak büyük bi nimet üstüne bu sene ki sıcaklara bakınca ağırlaşmamak elde degil kendi canımızın derdini zor çekerken bide hamilelik ekstra güç kuvvet istiyo Allahım cümlemizin yardımcısı olsun

Sinemsarıgül

Kayıtlı Üye
rank
Canım karnın büyüdükçe olur o giderekte artar daha yorgun halsiz hissedersin kendini benim ağrı sancılar çok erken başladı bunda ama, ağırlaşmaya 28 29dan sonra başladım kilo da almaya başladım onun da etkisi var sanırım yattığım yerde dönerken bile zorlanıyorum artık top gibi hissediyorum kendimi 😂😂
😂😂aynısını eşime ben diyorum top gibi yuvarlaniyorum diye bazen eşim itiyor beni dönerken sağa sola Allah yardımcımız olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar