Sorum var Kimler kaçıncı haftada doğum yaptı kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ♡¥♡$♡ tarafından oluşturulan Kimler kaçıncı haftada doğum yaptı kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,301 kez görüntülenmiş, 62 yorum ve 12 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kimler kaçıncı haftada doğum yaptı kızlar
Konbuyu başlatan ♡¥♡$♡
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sinem&masal

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar 25.ci haftamdayım da doğum ne zaman yaparım acaba sizler kaçıncı haftalarda doğum yaptınız?
37+6 da acil sezeryana alındım kuzum.
Bebeğine bağlı canım minik canı ne zaman isterse

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 25.ci haftamdayım da doğum ne zaman yaparım acaba sizler kaçıncı haftalarda doğum yaptınız?
İlk gebeliyim 38de normal doğum yapdım şimdide bakalım ikincide kaçıncı hafdada gelecek🤗bebeyini ve annenin durumuna görə olur Allah her kese yavrusuna sağ salim kavuşmasını nasib etsin 🙏

Ani

Kayıtlı Üye
rank
Doğuma 2 günüm kaldı ☺️yani daha 25 hafta çok erken bunları düşünmek haftaların günlerin keyfini çıkar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

40 haftaya kadar gidenler varmış yani sanırım o biraz kişiden kişiye değişiyor canım 🤗🤗🥰🥰
O benim her halde 🤣2 gün kaldı doğuma daha bir tık yok 🥴40 haftamız da doldu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

40 haftaya kadar gidenler varmış yani sanırım o biraz kişiden kişiye değişiyor canım 🤗🤗🥰🥰
O benim her halde 🤣2 gün kaldı doğuma daha bir tık yok 🥴40 haftamız da doldu

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 21. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık havuç büyüklüğünde.
Artık bebeğin hareketler iyice belirgin hale gelir. kaşlar ve dudaklar iyice belirgin olur. Varisler oluşmaya başlayabilir. mümkün olduğunca istirahat halinde ayakları yukarı kaldırmak gerekli .
Bebeğinizin boyu yaklaşık 28 cm ağırlıgı 400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.