Sorum var Kimler kaçıncı haftada doğum yaptı kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ♡¥♡$♡ tarafından oluşturulan Kimler kaçıncı haftada doğum yaptı kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,337 kez görüntülenmiş, 62 yorum ve 12 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kimler kaçıncı haftada doğum yaptı kızlar
Konbuyu başlatan ♡¥♡$♡
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sinem&masal

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Benimki fazla hareketli hep çok oynuyodu halada öyle. Skntım sdce ayak bilekleem şişiyor bende 31+4oldm. Şükür rahatım skmtım yok mide yanmalarm oluyı yediklerme bağlı olarak dedğm gibi talcid çiğniyorum geçiyo doktormda onu içmemi söylemşti günde max.3 tane alabilemşm
Benimle ayni gunsun kuzum bana talcid yasak gebeler kullanamaz dedi doktorum kuzum dogumun normal mi olacak benim bebis de gündüz hiç sesi yok gece hareketlere başlıyor valla karnimda baya kucuk kilomuz iyi ama
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimki fazla hareketli hep çok oynuyodu halada öyle. Skntım sdce ayak bilekleem şişiyor bende 31+4oldm. Şükür rahatım skmtım yok mide yanmalarm oluyı yediklerme bağlı olarak dedğm gibi talcid çiğniyorum geçiyo doktormda onu içmemi söylemşti günde max.3 tane alabilemşm
Kilosu flan nasıl tatlım peki

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Benimle ayni gunsun kuzum bana talcid yasak gebeler kullanamaz dedi doktorum kuzum dogumun normal mi olacak benim bebis de gündüz hiç sesi yok gece hareketlere başlıyor valla karnimda baya kucuk kilomuz iyi ama
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kilosu flan nasıl tatlım peki
Valla bilemem doktorlar öneriyo 3 ayrı doktora gidiyodm ben şmdi teke düşrdm 25.haftadan sonra ilaç kullanılıyor antibiyotkler dahıl çnkü. Siz blrsnz başka çözüm bilmiyorm. Kılomz iyi bebeğin benimki hissettğm günden beri çok hareketli nazar değmesn gece gündz hiç farketmiyor kızımın 😊 normal düşünüyorm ben doktorumada dedim şuan herşey iyi ilerdede skmtı olmaz ise normal yaparız senın isteğn önemli öncelkle dedi.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar