Kizlar kalça çıkıklığı icin kızımı qötürdüm. 60 a 61 cikti

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bla bla bla tarafından oluşturulan Kizlar kalça çıkıklığı icin kızımı qötürdüm. 60 a 61 cikti başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,134 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar kalça çıkıklığı icin kızımı qötürdüm. 60 a 61 cikti
Konbuyu başlatan Bla bla bla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bla bla bla

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Allah baqslasin kuşum 🌹♥️🤲 oyleyse bna niye böyle dendi Allahm ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok kuşum şehir hastanesine dewlet
Yanlıs hatırlamıyorsam benim kızımda 60 59 falandı normal demısti bende anlamadım ama yinede gotur sen belki farklı bırseydır biz normal deriz Baska bırsey vardır bilemeyız ınsallah bi sıkıntı cıkmaz cıksa da hıc uzulme erkenden ogrenmek daha iyi olur hemen duzelır

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Yanlıs hatırlamıyorsam benim kızımda 60 59 falandı normal demısti bende anlamadım ama yinede gotur sen belki farklı bırseydır biz normal deriz Baska bırsey vardır bilemeyız ınsallah bi sıkıntı cıkmaz cıksa da hıc uzulme erkenden ogrenmek daha iyi olur hemen duzelır
Bu yazdqmi söyledi başka biyerinde bisey dese oda yok. Senin kızın kaç haftalık doqmstu. Bna sordu 38+5dedm onlami alakali bilemedim sizler böyle soyleyince ya

Hm inşallah bir sıkıntısı yok derler gittiğin zaman da için rahatlar cnm
Amin ecmain insaAllah kuşum çok saol Allah razı olsun 🤲♥️🌹

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Bu yazdqmi söyledi başka biyerinde bisey dese oda yok. Senin kızın kaç haftalık doqmstu. Bna sordu 38+5dedm onlami alakali bilemedim sizler böyle soyleyince ya

Amin ecmain insaAllah kuşum çok saol Allah razı olsun 🤲♥️🌹
39+3 de dogdu canım ay olarak da fark eder 10 genelde 60 gunlukken yapılıyor kalca cıkıklıgı o zaman daha net sonuc veriyor kac gunluk senınkı

Başına qelen warmi kızlar saq 60. Sol 61 cikti 10 qun sonra tekrar qel dendi. Oysa kizim ayaklarının üstüne basiyo tuttuqmda
Canım benim kızımında sağ 60 sol 57 çıkmıştı biz tedavi gördük hala da görüyoruz erken teşhis olması daha iyi canım bu arada ayaklarının üzerine fazla bastırma sıkıntı olmasın korkma canım derecesi düşükse çift bezle bile geçiyor

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim kızımında sağ 60 sol 57 çıkmıştı biz tedavi gördük hala da görüyoruz erken teşhis olması daha iyi canım bu arada ayaklarının üzerine fazla bastırma sıkıntı olmasın korkma canım derecesi düşükse çift bezle bile geçiyor
Çok qecmis olsun kuşum insaAllah tez wakitte atlatır yawrunuz. Sizn 3 cm fark warms bakalm bana ne denilecek. Çok bastrmiyorum Çok nadir yani bacaklarını birlestrdiqimde bisey qormuyrm ben sizndki fark ettriyrmu

Çok qecmis olsun kuşum insaAllah tez wakitte atlatır yawrunuz. Sizn 3 cm fark warms bakalm bana ne denilecek. Çok bastrmiyorum Çok nadir yani bacaklarını birlestrdiqimde bisey qormuyrm ben sizndki fark ettriyrmu
Benimkinde bariz belliydi canım kısaydı ama çok şükür iyi bi doktora götürdüm en sonunda bizim buradakiler iyi ilgilenmedi şimdi korse çıktı ama orta kısmı demirli bi ayakkabi kullanıyoruz inşallah bundan da kurtulucaz canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar