Kızlar kalpte üfürüm ve suya devam

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Doğa'm 💜 tarafından oluşturulan Kızlar kalpte üfürüm ve suya devam başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 620 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Kızlar kalpte üfürüm ve suya devam
Konbuyu başlatan Doğa'm 💜
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Çok sağol canım benim Rabbim evlatlarına sağlık sıhhat versin inşaAllah 💜 evet ya annelik ömür boyu böyle işte hamilelikte ayrı doğduktan sonra ayrı büyüdükten sonra zaten apayrı annem geçen gün diyor seni evlendirdikten sonra anne olmak daha zor oldu önce gözümün önündeydin şimdiyse hep aklımda 🥹 ben ilk çocuğum her şeyin ilkini bende yaşadılar bu duygu da dahil oldu şimdi 😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen napalım bana bala sür ver kesin tutar dediler Allah'tan dinlemedim önermiyor doktor
Hepsi zor benkusum.hepsi de aynısını annmede diyor yaa kıyamam Allah onlara da uzun ömür versin kuzum ilkler başka oluyor bizim içinde bebek içinde bebek zor oluyor bilgisiz olduğumuz için tek çocuğun iyi olsun da o herşeye bedel ya 😍

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Çok sağol canım benim Rabbim evlatlarına sağlık sıhhat versin inşaAllah 💜 evet ya annelik ömür boyu böyle işte hamilelikte ayrı doğduktan sonra ayrı büyüdükten sonra zaten apayrı annem geçen gün diyor seni evlendirdikten sonra anne olmak daha zor oldu önce gözümün önündeydin şimdiyse hep aklımda 🥹 ben ilk çocuğum her şeyin ilkini bende yaşadılar bu duygu da dahil oldu şimdi 😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen napalım bana bala sür ver kesin tutar dediler Allah'tan dinlemedim önermiyor doktor
Ben bala da batırdım şekere de batırdım ama yok almadı hiçbirsekilde

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar