Kizlar kanamam oldu bakar msnz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Eslemmeva tarafından oluşturulan Kizlar kanamam oldu bakar msnz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,374 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar kanamam oldu bakar msnz
Konbuyu başlatan Eslemmeva
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Betül sağlam

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Arkdşlar biz 8 haftayı geride bıraktık eşimin israri uzerine ilişki yaşadık dün gece pembemsi bir kanama oldu ne az nede cok basina daha once gelen varmi korkuyorum acaba bebegime bisey olur mu diye
Çabuk hastaneye git çocuğunu düşuruyorsun benimde aynı şey başıma geldi

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Arkdşlar biz 8 haftayı geride bıraktık eşimin israri uzerine ilişki yaşadık dün gece pembemsi bir kanama oldu ne az nede cok basina daha once gelen varmi korkuyorum acaba bebegime bisey olur mu diye
Doktora görün kesinlikle ihmal etme normalda olabilir olmuyabilirde, bana hamileliğim başında ilişki yasaktı düşük tehlikesinden dolayı

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Doktora git cnm ihmal etme
Aynısı benimde bebeğim küçüktü ilişkiye girdik anında pembe bir kan geldi sabahında çok az bi kanamam oldu ama çok sancılarım vardı hastaneye gittim ama doktor odasına girene kadar aşırı bir sancıyla bebeğimi düşürdüm düştüğü an aşırı kanamam oldu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar