Kızlar kardeşi. Uzman çavuş sınavına girdi geçti mulakatı ama kolunda dövme var kaldı üzgünüm😭😭😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sybm tarafından oluşturulan Kızlar kardeşi. Uzman çavuş sınavına girdi geçti mulakatı ama kolunda dövme var kaldı üzgünüm😭😭😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,470 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar kardeşi. Uzman çavuş sınavına girdi geçti mulakatı ama kolunda dövme var kaldı üzgünüm😭😭😭
Konbuyu başlatan Sybm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sybm

Sybm

Guest
rank
Kızlar bilirsiniz askerkardeşim sınava girecekti girdi uzmanlık için mulakatı kazandı sınavda kazandş ama kolunda dövme var diye kaybetti dövme sildir gel demiş çok üzülüyorum mesajla bendede kalıcı dövme var kolu da

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bilirsiniz askerkardeşim sınava girecekti girdi uzmanlık için mulakatı kazandı sınavda kazandş ama kolunda dövme var diye kaybetti dövme sildir gel demiş çok üzülüyorum mesajla bendede kalıcı dövme var kolu da
Tüh ya üzüldüm valla şu mülakatta ne fena küçük bişey seni işinden ediyo🥺 inşallah silinir

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Malesef cnm dövme sıkıntı kardeşin daha önce bilmiyor muydu bu durumu

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Ne kadar büyüklükte ki kuşum eşimde uzmn cws diyor dewrelerinin coqunda warms hatta qecen biri resim atmış bilekten diseqe kadar. Senin kardeşin kesin kıl birine denk qelmistr

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar