Kızlar karnım aşırı sert kafama çok taktım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Süslü4848 tarafından oluşturulan Kızlar karnım aşırı sert kafama çok taktım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 647 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kızlar karnım aşırı sert kafama çok taktım
Konbuyu başlatan Süslü4848
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yazgülü(semra)

Süslü4848

Kayıtlı Üye
rank
Güzel anneler ben 27+3haftalık hamileyim.şu son 3gün karnım aşırı sert yani bildiğin taş gibi oldu.bebek hareketlerini hissediyorum ama tekme atıyor.bu sertlik normal mi nerdeyse yürürken bile canımı yakıyor.sizler de bu durumu yaşayan oldu mu.çok korkuyorum kafama da çok taktım .pazartesi kontrol var zaten .

Yusuf Özgen

Kayıtlı Üye
rank
Güzel anneler ben 27+3haftalık hamileyim.şu son 3gün karnım aşırı sert yani bildiğin taş gibi oldu.bebek hareketlerini hissediyorum ama tekme atıyor.bu sertlik normal mi nerdeyse yürürken bile canımı yakıyor.sizler de bu durumu yaşayan oldu mu.çok korkuyorum kafama da çok taktım .pazartesi kontrol var zaten .
Şimdi bende 27+3 ayni durumu bende yaşıyorum ama nedenini bilmiyorum🤔

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Sureklimi sert bebek artık büyüyor kemiklesiyor 29+4 de biziz bende de oluyor ama ara ara pozisyonunu beğenmediği zaman topluyor kendini yumruk gibi nefesim gidiyor pozisyon değişince duzeltiyo kendisini

Tüm sayfalar yüklendi.