Kızlar kendimi çok kötü hiss ediyorum.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Kızlar kendimi çok kötü hiss ediyorum. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,339 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar kendimi çok kötü hiss ediyorum.
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Canım ne yaşadığını bilemem Allah yardımcın olsun ama psikologlar diyolar ki kendinize acımayın. Kendinize acırsanız güçsüz olursunuz. Rabbim sağlıkla imtihan etmesin canım benim. Sağlam durmaya çalış.
Kesinlikle katılıyorum buna 👏👏👏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya kızlar gelin olmak çok mu zor neden ama. Neden bir kere geldiyimiz bu dünyada dahat gün yüzü göstermiyorlar bize. Mutlulukmu bizden uzak yoksa bizmi mutlulikdan uzağa kaçıyoruz.
Ya konuşacak o kadar şeyim varki.. benim hayatım tam bir kitap gibi roman gibi..
Artık gücüm kalmadı dim dik ayakda duramıyorum. Canım çok yanıyor. Hayat beni çok yoruyor. Ölmek istiyorum ama günahlarım sevaplarım bilmiyorum crhenneme gitmekden korkuyorum 😔😔😔😔😔😔😔
Ölmek kolay mı sence yani ölünce bitecek mi bütün acılar yada aksine böyle bir ölüm yüzünden daha büyük acılarla mı karşılaşacağız bence düşün. Ve çocuklarım benim herşeyim yazmışsın sen herşeyin olan çocuklarına bu hayatı reva mı görüyorsun. Ben devam et düzelir demicem ben gerçekçi bir insanım eğer seni mutsuz ediyorsa ölümü düşündürecek seviyeye getiriyorsa birşey buna son vermelisin. Senin en değerlin olan hayatından niye vazgeçeceksin ki kim için ne için? Değer mi? Hayır asla unutma senin değer görmediğin bir yerde senin çocukların da değer görmez. Ve annenin mutsuz olduğu psikolojisinin bozuk olduğu bir ortamda çocukların da mutlu olmaz yani çocuklar için devam etmekte bana doğru gelmiyor. Allah'ım yardımcın olsun 🙏

Son düzenleme:

Poyraz03

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcın olsun çok üzüldüm 😪😔 kimse yasadiklarini tabikide bilemez ama 2.cocugu aslinda düsünülmeyecek insan neler neler yasiyor
Canım benim hiç çocuğum yok 2 kere düşük oldu bu doğarsa inşallah benim ilk çocuğum eşimin 2 çocuğu var bende kafami çocukla dağıtırım diye çocuk çok istiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya kızlar her kesin derdi bir birinden beter. Neden evleniyoruzki. ? Zaten evlenincede her şey bitiyor sevgi de saygıda. Hep dışardan gelen tepkiler yüzünde n.
Ben kesinlikle evkenmiş boşanmış erkekle evlenmeyi düşünmezdim hrle hele çocugu varsa. Zaten zorluklar irelide olucak. Çünkü 2 tarafdanda kıskanmalar olucak. Kadınlar öyle deyil yani 2 ci evliliklerimde eşleri üzülmesin diye yanəndan bile geçmek istemez eski eşinin ama onlar..
Allah sabır versin.
Benim eşim iyi biri fakat hür bir iradeye sahip deyil.yani bir avmye gitdiyimizde falan hep izin alıyor hep bi şey oluyor bir yere gitdikmi kavga ederiz. Çok yoruldum. Evden dışarı adım atamıyorum. 6 yıldır aynı evdeyum. Anca dogum yapdıgımda evdem uzaklaşıyorum. Neden bu kadar zorkiii her şey. Keşki hiç evlenmesek. Öylece okusak çalışsak. Özgür olsak. Off Rabbim 1 defa can veriyor bir defa hayata geliyoruz o hayatı da öyle biriyle baglıyoruzki kahr zulüm çeke çeke....offffff
Kke hayatımı anlata bilseydim size. Neler yaşadıgımı bilseydiniz.belki şükür ederdiniz her şeye😔😔😔😔😔
Olayları bilebilseydik keskede evlenmeseydik canım sanki bişey varmış gibi evlendik 😏

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Ya kızlar gelin olmak çok mu zor neden ama. Neden bir kere geldiyimiz bu dünyada dahat gün yüzü göstermiyorlar bize. Mutlulukmu bizden uzak yoksa bizmi mutlulikdan uzağa kaçıyoruz.
Ya konuşacak o kadar şeyim varki.. benim hayatım tam bir kitap gibi roman gibi..
Artık gücüm kalmadı dim dik ayakda duramıyorum. Canım çok yanıyor. Hayat beni çok yoruyor. Ölmek istiyorum ama günahlarım sevaplarım bilmiyorum crhenneme gitmekden korkuyorum 😔😔😔😔😔😔😔
Sakin kuzum hepimizin hayatında inişler ver çıkışlar var anlat bize ne oldu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar