Kızlar kilo sorunu💥

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Efsane1999 tarafından oluşturulan Kızlar kilo sorunu💥 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 528 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar kilo sorunu💥
Konbuyu başlatan Efsane1999
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçem💕

Efsane1999

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Ameliyyat olalı 2 ay olucak ben 60 kiloyla hamile kaldım 73 kilo oldum doguma kadar ama dogumdan sonra 68 dim şimdi 71 oldum ne yapa bilirim zayıflamak için lütfen bir önerisi olan söylesin😫😖

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar Ameliyyat olalı 2 ay olucak ben 60 kiloyla hamile kaldım 73 kilo oldum doguma kadar ama dogumdan sonra 68 dim şimdi 71 oldum ne yapa bilirim zayıflamak için lütfen bir önerisi olan söylesin😫😖
Canım emziriyorsundur diyet yapma bence ama sen bilirsin. Ekmek ve hamur işi şeyler yeme bı bakmışsın kilo gitmiş bu şekilde 1 ayda 5 kilo verdim

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
O zaman sen zayıflıgın sırrını bana söyle bende sana nasıl kilo alınır onu söyliyim🤣
😂😂😂 anlaştık diyecem de bende nasıl kilo verdiğimi bilmiyorum ki sıkıntı orda işte 😂😂 .
Ben günde altı öğün yemek yiyorum ama tık yok, yemek yedikçe daha çok kilo veriyorum kuzum 😭. Bende bir sıkıntı var ama ne çözemedim 🤷🤣😂😂🤣😂🤣😂🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar yapı meselesi ya ben akşam yemeğinde üç ekmek yerim + pilav diğer yemeklerden ikişer tabak falan ama yok almıyorum nereye gidiyor yediklerim onu da anlamıyorum öyle çok tuvalete de çıkmam 😂😂 çıldıriciiim
Artı bir🙋 😂 Kuşum bende öyleyim ya pilavsiz ekmeksiz yemek yemiyorum ama bir türlü kilo almıyorum yaa😞😂

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
3 ekmek miii 🤯🤯🤯 hay maşallah 😅😅
Dilim kız 3 dilim 😂😂😂

😂😂😂 anlaştık diyecem de bende nasıl kilo verdiğimi bilmiyorum ki sıkıntı orda işte 😂😂 .
Ben günde altı öğün yemek yiyorum ama tık yok, yemek yedikçe daha çok kilo veriyorum kuzum 😭. Bende bir sıkıntı var ama ne çözemedim 🤷🤣😂😂🤣😂🤣😂🤣

Artı bir🙋 😂 Kuşum bende öyleyim ya pilavsiz ekmeksiz yemek yemiyorum ama bir türlü kilo almıyorum yaa😞😂
Böyle gelmiş böyle gider sanırım hamile ol görcez biz seni kilo alıyo musun almıyor musun diyenler vardı. Onlara cevabım şakkk 😂😂ağır oldu. Kendime kilo almıyorum yine

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar