Sorum var Kizlar kimler gebelikde riskli enfeksiyonlar gecirdi ureaplazma urelactium gibi

• Konbuyu başlatan sefa
  • Toplam 4 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde sefa tarafından oluşturulan Kizlar kimler gebelikde riskli enfeksiyonlar gecirdi ureaplazma urelactium gibi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 157 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar kimler gebelikde riskli enfeksiyonlar gecirdi ureaplazma urelactium gibi
Konbuyu başlatan sefa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
merhaba kizlar bilen varsa lutfen bana cevab yazib 10 haftalik hamileyim tahlillerimde enfeksiulyonlar cikti ureaplaz urelactium +1 , hpv, gardenerella . doktor dedi ureaplazma cocuqa kece bilir . bu durumda gebelik yasayan oldumu ?
Ben o durumda değil ama gebeliğin son evresinde anti cmv enfeksiyonu geçirdim ve bebeğimede geçti . Enfeksiyon değeri arttıkça doğuma alınma olayımda o derece hızlandı normal doğum serüveni ile başlayan maceram sezaryan ile sonuçlandı bebeğime de geçti tabili enfeksiyon o yanında ki etkenler hüzünden 3 ay uzamış sarılık yaşadık

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
merhaba kizlar bilen varsa lutfen bana cevab yazib 10 haftalik hamileyim tahlillerimde enfeksiulyonlar cikti ureaplaz urelactium +1 , hpv, gardenerella . doktor dedi ureaplazma cocuqa kece bilir . bu durumda gebelik yasayan oldumu ?
İnşallah bir sorun yoktur kuzum bı bilgim yok ama Rabbim sağ Saglim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah yavrunu 🤲🙏

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Bir çeşit bakteri oda canım aşırı yayılırsa gebelikiginde zarar görebilir

Tüm sayfalar yüklendi.