Kızlar kız isimleri anlamlı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sıbelmamı tarafından oluşturulan Kızlar kız isimleri anlamlı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,865 kez görüntülenmiş, 60 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar kız isimleri anlamlı
Konbuyu başlatan Sıbelmamı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sıbelmamı

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
didem koy kiz eşin cok istiyomuş 🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

sen diyodunya eşim didem ismini koyalim diye koyun guzel isim oyy didem didem didem 🤣didem

deki yavvv herif sen hiç bir isim beğrnmiyosun didem isminimi istiyon de 🤣
Didem koyarsa kaynanam onu yer bakalım araştırıyoruz

Esila nasıl canım cennet kapısında bekleyen melek anlamına geliyormuş birde güzelliği ifade ediyormuş
Esila Eslem Ebrar kararsız daha bakıyor🤔🤔🤔

Esila nasıl canım cennet kapısında bekleyen melek anlamına geliyormuş birde güzelliği ifade ediyormuş
Esila Eslem Ebrar kararsız daha bakıyor🤔🤔🤔

İlaydaE

Kayıtlı Üye
rank
40 günlük kızım var ismi İlayda anlamı(Su perisi) gerçekten isim seçmek çok zor tabi seçtiğimiz isim dinimizde caiz olup olmadığınada dikkat etmeliyiz tabi dahada zor oluyor seçmek.

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
40 günlük kızım var ismi İlayda anlamı(Su perisi) gerçekten isim seçmek çok zor tabi seçtiğimiz isim dinimizde caiz olup olmadığınada dikkat etmeliyiz tabi dahada zor oluyor seçmek.
Dün baya baktim eşim adı yusuf dedim kızımız YÜSRA olsun diyor öyle isin olmaz deliriyor beni

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Dün baya baktim eşim adı yusuf dedim kızımız YÜSRA olsun diyor öyle isin olmaz deliriyor beni
berra hüma koy cok güzel isim bence

yada kayla luna koy bu isimler benim cok hoşuma gidiyo

Herif ne diyorsan yok dşyor
bence eşinin aklinda bir isim var ki hicbir ismi beğenmiyo güzelcene sor senin beğendigin isim varmi falan diye deki bu cocuk ikimizin isminide ikimiz kararlaştiralim diye konuş eşinle 😊

Son düzenleme:

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank

yada kayla luna koy bu isimler benim cok hoşuma gidiyo

bence eşinin aklinda bir isim var ki hicbir ismi beğenmiyo güzelcene sor senin beğendigin isim varmi falan diye deki bu cocuk ikimizin isminide ikimiz kararlaştiralim diye konuş eşinle 😊
Ben onu yine boşayacam az kaldı😂😂😂

İlaydaE

Kayıtlı Üye
rank
Bende İlayda istememiştim daha kız olacaı belli değildi eşim kız olursa İlayda olsun dedi sonradan ne seçtiysem beyendiremedim oysa kızım ismi güzelleştirdi. Kayra, Aylis, Selen, Asya onları çok beyeniyordum bn

Tüm sayfalar yüklendi.