Sorum var Kizlar kontrole acile gittim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Azra melis Ebru tarafından oluşturulan Kizlar kontrole acile gittim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 599 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar kontrole acile gittim
Konbuyu başlatan Azra melis Ebru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar sancim var demiştim ya acile gittim alttan muane istediler bnde kabul etmedim korktum nsteye bağladılar bu arada 25 haftaligim nste de sancim çıkmadı yarin kontrole dogum doktoruna gidicem alttan muane ettirmedim bisey olurmu sizce

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kizlar sancim var demiştim ya acile gittim alttan muane istediler bnde kabul etmedim korktum nsteye bağladılar bu arada 25 haftaligim nste de sancim çıkmadı yarin kontrole dogum doktoruna gidicem alttan muane ettirmedim bisey olurmu sizce
Yaa nst de sancı çıkınca bakılıyordu yok bnce canım yarın bir GT doktoruna bilgi verir zaten sende bize dersin inşallah herşey zamanını bekler

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Bnce de canım benim bn öyle biliyorum zaten bnde sevmiyorum her gelen dikte hemşire alttan muane edyr yaa bnce sancı olunca bakılsa daha iyi
Aynen canım bugün gidicem bakalım kontrole
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Suan agrilarin varmi canim
Yarin bizede haber ver canim
Yok canım o kdr ara ara oluyor haber veririm bebeğim bugün gidicem

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Benide 25. Haftamdan beri alttan muayene edip nst ye bağlıyorlar artık haftada 2 kez giriyorum nstye. Altan muaneye açılma, çatının durumu ve rahim ağzını kapatan bi şey varmış o duruyor mu diye bakıyormuş doktorum her defasında da bana da gösteriyorda anlamıom

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar