Kızlar konu annem 😔😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡ tarafından oluşturulan Kızlar konu annem 😔😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 918 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar konu annem 😔😔
Konbuyu başlatan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡

Rukiye taş

Kayıtlı Üye
rank
Saol kuzum amin inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Orası öyle kuzum ama elimde değil öyle bı kaybetme duygusu var ki içimde çok korkuyorum daha önce hiç yasamadigim için ama haklısın buna da şükür sesini duyup sarılıp öpüp koklayabiliyorum😔

Dayilarim var canım ama annem onlarınkini de istemiyor arayıp sormayanin ben böbreğini felan almam diyor

Amin canım inşallah

Amin canım Zaten 1 haftadir koydeydim yanındaydım yanında hiç ağlamadım bugün hastaneye giderken beni eve bıraktılar evde ağladım ağladım morali bozulur üzülür diye yanında aglayamiyirum

Ama şuan iyi dimi canım bı sıkıntı olmuyor dimi diyalizden çok korkuyorum daha önce hiç görüp yasamadigimizdan zaten morali bozulmasın üzülmesin diye yanında hiç ağlamadım canım eve gelince iyice icim dolmustu evde oturdum ağladım ağladım biraz rahatladım ama değişik bı korku var içimde gitmiyor
Böyle hissetmen çok normal canım canımızdan bir parça anne babalarimiz şuan gayet iyi babam dediğim gibi 6 yıldır diyalize giriyor ve hayatına normal bir şekilde devam ediyor çok şükür sadece diyaliz sonrası hafif bir yorgunluk oluyor oda çok normal tabiki bulunduğunuz yerdeki diyaliz merkezlerini detaylı araştırın ama siradan bir durum değil çünkü ve diyaliz çalışanları da dahil olmak üzere özellikle kullanılan cihazlar çok önemli

Böyle hissetmen çok normal canım canımızdan bir parça anne babalarimiz şuan gayet iyi babam dediğim gibi 6 yıldır diyalize giriyor ve hayatına normal bir şekilde devam ediyor çok şükür sadece diyaliz sonrası hafif bir yorgunluk oluyor oda çok normal tabiki bulunduğunuz yerdeki diyaliz merkezlerini detaylı araştırın ama siradan bir durum değil çünkü ve diyaliz çalışanları da dahil olmak üzere özellikle kullanılan cihazlar çok önemli
Tamam kuzum çok saol birazda olsa içim rahatladi

3 paşa 1 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar annemin böbrekleri çok az çalışıyordu 4 yıldır hastaneye gidip geliyordu geçen hafta diyalize girmesi gerektiğini böbreklerinin çalışmasının %8 in altına düştüğünü söylediler bugün gene hastaneye gitti koluna bişey yerleştireceklerdi diyaliz laabilmesi için yarın sabah gel amaliyat alacağız koluna yerleştireceğiz demişler çok korkuyorum kızlar anneme bişey olacak diye 😔😔😔böbrek nakli olursa diyalize gerek kalmıyormus babam kendisini baktiracak uyarsa verecek uymazssa ablalarim ben de örnek verip baktiricaz ama annem diyor ki asla hakkımı helal etmem yaşım olmuş 59 kiyamata mi yasayacaz diyor ben 20.30 yaşında kizlarimdan böbrek alipta ya ileride sizde de bı hastalık olursa tek böbrekli olmak başka iki böbrek başka yarın öleceğimi bilsem evlatlariminkinj almam diyor bende dedim ne olacak bişey olmaz uyarsa ben veririm diyorum ama asla hakkımı helal etmem diyor kızlar icim cok dolu çok ağlamak istiyorum çok korkuyorum lütfen dua edermisin 🙏🏻🙏🏻🥺🥺
Rabbim şafi ismi hürmetine şifa versin inşallah canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar