Kizlar konu bıldırcın yumurtası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Kizlar konu bıldırcın yumurtası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 500 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar konu bıldırcın yumurtası
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kizlar günaydın ya size birşey danışmak istiyorum Kumsal Laren şuan 16 aylık ben dün ilk defa bıldırcın yumurtası aldım sabahlaro ona haşlamak icin çok faydalı olduğunu biliyorum küçükken annemler bize çiğ bile veriyordu ama ben haşlayıp vericem sizde 16 aylıkken yemesinede sknti olurmu çünkü yüksek protein içerdiği için siz verdiniz mi kaç aylıkken başladınız bir sknti oldumu bana hemen yazarsanız sevinirim çünkü şuan ocakta haşlanıyor🤣🤣

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar günaydın ya size birşey danışmak istiyorum Kumsal Laren şuan 16 aylık ben dün ilk defa bıldırcın yumurtası aldım sabahlaro ona haşlamak icin çok faydalı olduğunu biliyorum küçükken annemler bize çiğ bile veriyordu ama ben haşlayıp vericem sizde 16 aylıkken yemesinede sknti olurmu çünkü yüksek protein içerdiği için siz verdiniz mi kaç aylıkken başladınız bir sknti oldumu bana hemen yazarsanız sevinirim çünkü şuan ocakta haşlanıyor🤣🤣
Benim komşum geçen vermiş ailecek yedik kızıma verdim alerjisi yoksa bişey olmaz canim

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Benim komşum geçen vermiş ailecek yedik kızıma verdim alerjisi yoksa bişey olmaz canim
Verdim bende sabah canım 🤭 alerjiyi atlattık şükür yumurtaya alerjisi vardı larenim 15 boyunca şükür 1 aydır yumurta içeren heresey yiyor

Tüm sayfalar yüklendi.