Sorum var Kizlar konu cinsiyet

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Azra melis Ebru tarafından oluşturulan Kizlar konu cinsiyet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 626 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar konu cinsiyet
Konbuyu başlatan Azra melis Ebru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan missmadame

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Normal de ye ekşiyi çıkar Ayşe’yi, ye tatlıyı çıkar Hakkı’yı derler.Tam tersi olmuş 😅 Ben de kızımda hiç tatlı yiyemedim içim almadı.Hormonlar kızda erkekte farklı oluyor ama her bünye de farklı tepki veriyor galiba 😊
Tabi tabi hatta oğlumda ekşi yedikçe kız mı geliyor diyorlardında bunda karnım belirginleştikçe tanımadığım bütün teyzeler kızın olcak diodu bence göbek şekli en bariz belirti :D

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Tabi tabi hatta oğlumda ekşi yedikçe kız mı geliyor diyorlardında bunda karnım belirginleştikçe tanımadığım bütün teyzeler kızın olcak diodu bence göbek şekli en bariz belirti :D
Kız da yayvan olduğundan hamile değil de kilo almış gibi oluyor ondan diyorlar galiba kız annenin güzelliğini alır diye 😅 ama maşallah siz de almamış o ayrı 😊

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Kız da yayvan olduğundan hamile değil de kilo almış gibi oluyor ondan diyorlar galiba kız annenin güzelliğini alır diye 😅 ama maşallah siz de almamış o ayrı 😊
Yok yok aldı gözlerimin feri gitti neden gözlerimi kırptım sizce ;):p cidden bi önceki arkadaşın postunda da paylaştım vücudum da kan benleri oluştu normal benlerim kocaman oldu büyüdü.ve elma gibi oldum üst tarafım şu an top givi bu aylar önceki halim görenler yuvarlana yuvarlana yürüyorsun diyo:cry:

Rabia ilknur

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 19 haftalik hamileyim fakat tam net cinsiyeti bilmiyorum doktor en son kalçası zayıf kız olabilir dedi net bisey demedi ikinci gebeligim bu zayıfım sadece göbeğim var yumurta gibi çıkmış içime erkek doğuyor ama bilemiyorum Önceliği sağlıklı olsun bir kızım var erkek bekliyoruz bakalım hayırlısı kiz ve erkek de ne gibi belirtiler oluyor yazar mısınız
Kız

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Yok yok aldı gözlerimin feri gitti neden gözlerimi kırptım sizce ;):p cidden bi önceki arkadaşın postunda da paylaştım vücudum da kan benleri oluştu normal benlerim kocaman oldu büyüdü.ve elma gibi oldum üst tarafım şu an top givi bu aylar önceki halim görenler yuvarlana yuvarlana yürüyorsun diyo:cry:
Allah devasız dert vermesin benim de sezeryan göbeğim çok canımı sıkıyor hala hamile gibiyim ama geçecek sonuçta inşAllah bunlar hep geçici dertler, Allah yardımcımız olsun 🥰 ama siz yine iyisiniz bence can sıkmıyoruz laf edenler kendine baksın diyoruz doğurup düzene girince şıkır şıkır gezip gözlerine sokuyoruz 😊

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Allah devasız dert vermesin benim de sezeryan göbeğim çok canımı sıkıyor hala hamile gibiyim ama geçecek sonuçta inşAllah bunlar hep geçici dertler, Allah yardımcımız olsun 🥰 ama siz yine iyisiniz bence can sıkmıyoruz laf edenler kendine baksın diyoruz doğurup düzene girince şıkır şıkır gezip gözlerine sokuyoruz 😊
Aynen yaa oğlumda çok hızlı kilo verdim de kızımda tansiyon şeker çıktı habire ödem yapıyor vücudum. Şimdide erken doğum riski var her defasında yürümemi tembihleyen doktorum asla hareket etme mümkün olduğunca otur dedi.. şimdi selülitlerim var ve çatlaklar oluştu Bi doğurayım ah

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Aynen yaa oğlumda çok hızlı kilo verdim de kızımda tansiyon şeker çıktı habire ödem yapıyor vücudum. Şimdide erken doğum riski var her defasında yürümemi tembihleyen doktorum asla hareket etme mümkün olduğunca otur dedi.. şimdi selülitlerim var ve çatlaklar oluştu Bi doğurayım ah
Allah yardımcınız olsun her şey üstüste gelmiş ama bu günler de geçecek moralinizi bozmayın zaten siz tecrübelisiniz gerçi benim bunları dememe bile gerek yok 🥰 o çatlaklar bende de oldu 38. Haftada birden çıktılar lieraca dünyanın parasını boşuna vermişim 😅 kızısım keşke 38 de doğaydı diye aklıma geliyor her aynaya baktığımda 🥲 doktor da çaresi yok kendiliğinden geçer dedi savdı başından 😂 kızımdan hatıra deyip sineye çekmeye çalışıyorum şu aralar 😅

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar