Sorum var Kızlar konu eşim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nesli♥️efla♥️ayazım tarafından oluşturulan Kızlar konu eşim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,356 kez görüntülenmiş, 70 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar konu eşim
Konbuyu başlatan Nesli♥️efla♥️ayazım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesli♥️efla♥️ayazım
Belki de hoşuna gitmez oğlunu alır karşısına konuşurdu .
İşte maalesef bi ara eşimle tartıştım eşime benim yanımda dedi babasını ara gelip götürsün dedi ben nasıl konuşabilirim onunla
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eğer kayın validen ile aran iyiyse kadın kadına konusun tabi eşinin tepkisi ne olur hani neden bu durumu anlattın diye sana tepki gösterirse onu bilemem bir konus istersen ayrı uyuması zaten hoş değil l. eşini tanıyan sensin umarım düzelir siniz..
Canm valla bi Allah düzeltir artık ben umudumu herkesten kestim gücüm kalmadı artık sadece dua ediyorum 😔

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
İşte maalesef bi ara eşimle tartıştım eşime benim yanımda dedi babasını ara gelip götürsün dedi ben nasıl konuşabilirim onunla

Canm valla bi Allah düzeltir artık ben umudumu herkesten kestim gücüm kalmadı artık sadece dua ediyorum 😔
Anladım canım ne diyim Allah yardımcın olsun . Keşke biraz başını dik tutup bu böyle olmaz deyip bağırıp çağırabilsen yani en azından derdini analtabilsen eşine

Buğlemin Annesi

Kayıtlı Üye
rank

Canm valla bi Allah düzeltir artık ben umudumu herkesten kestim gücüm kalmadı artık sadece dua ediyoru

Güçlü ol olurmu emin ol benim ikinci evliliğim ilkinde kayınvalidem aynı senin kayınvaliden gibi en ufak şeyde götür oğlum babasının evine diyordu bende bir gün çarptım kapıyı çıktım neye uğradıklarını şaşırdılar ve bosadim tabi ozaman 20 yaşındaydım şimdi ikinci evliliğim Allah razı olsu eşim le iyiyim tabi sorunlar oluyor ama şuan 36 yaşındayım kendimi biliyorum ve anne oluyorum tek düşüncem ben ve bebeğim bunu esimde çok iyi bilir ve birşey olduğunda gidicegimin korkusunu bilir daha doğrusu kendime olan güvenimi biliyor o yüzden hep bir tık geride durur birşey yapacağı zaman

Anladım canım ne diyim Allah yardımcın olsun . Keşke biraz başını dik tutup bu böyle olmaz deyip bağırıp çağırabilsen yani en azından derdini analtabilsen eşine
Keşke başta yapabilseydim ama geçti artık canm Allah büyük bir baktın bana çok güzel beklemedigim kapılar açar inşallah tüm bunları unuturum 🙏

Güçlü ol olurmu emin ol benim ikinci evliliğim ilkinde kayınvalidem aynı senin kayınvaliden gibi en ufak şeyde götür oğlum babasının evine diyordu bende bir gün çarptım kapıyı çıktım neye uğradıklarını şaşırdılar ve bosadim tabi ozaman 20 yaşındaydım şimdi ikinci evliliğim Allah razı olsu eşim le iyiyim tabi sorunlar oluyor ama şuan 36 yaşındayım kendimi biliyorum ve anne oluyorum tek düşüncem ben ve bebeğim bunu esimde çok iyi bilir ve birşey olduğunda gidicegimin korkusunu bilir daha doğrusu kendime olan güvenimi biliyor o yüzden hep bir tık geride durur birşey yapacağı zaman
Rabbim bozmasın inşallah canım bir ömür mutlu olursunuz işte insanın şansı ya baştadır yada sonda bilemeyiz hayırlısı neyse rabbim onu nasip etsin bizlere inşallah 🙏🙏

Son düzenleme:

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Keşke başta yapabilseydim ama geçti artık canm Allah büyük bir baktın bana çok güzel beklemedigim kapılar açar inşallah tüm bunları unuturum 🙏

Rabbim bozmasın inşallah canım bir ömür mutlu olursunuz işte insanın şansı ya baştadır yada sonda bilemeyiz hayırlısı neyse rabbim onu nasip etsin bizlere inşallah 🙏🙏
İnşallah kuzum inşallah 🙏🏻

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Kızlar biliyorsunuz daha önceden de söylemiştim işte eşim ayrı yatıyo diye bir türlü ikna edemedim gelip bizimle uyusun diye ben hastayım zaten çocuklar da hasta bi kızımın ateşini düşürmeye çalışıyorum bi oğlumun benim zaten boynum tutulmuş salgına bende yakalanmışım ağlıyorum her gece resmen yoruldum ama eşim sanki git gide benden uzaklaşmaya çalışıyor yani hiç sohbeti veya ilgisi kalmamış bu sabah ayakta durmakta güçlük çektim mecbur dayanacak gibi değildim iki çocuğumu alıp sağlık ocağına gittim ilaç falan verdi çok kötü yakalanmışsın dedi doktor bana ama eşim gün boyu ne aradı ne sordu 3 ümüzünde hasta olduğunu bile bile ne yapim artık ben tükendim vallahi uğraşmaktan tek başıma savaşmaktan yoruldum ailesi geldimi onlarla sohbet eder konuşur onlar gittimi odasına çekilir bilgisayarı açar millet le sohbet etmeye başlar bana bi yol gösterin artık valla öldüm artık k.bakmayin uzun oldu biraz 😔😔
Bu kişiyle ömür gecmez

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar