Sorum var Kızlar konu eşim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nesli♥️efla♥️ayazım tarafından oluşturulan Kızlar konu eşim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,237 kez görüntülenmiş, 70 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar konu eşim
Konbuyu başlatan Nesli♥️efla♥️ayazım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesli♥️efla♥️ayazım

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım elimden geleni yapıyorum çocuklarım için canımı bile veririm ama ona ne yapsam yaranamiyorum o öyle yaptığı sürece bende heves kalmıyor
Sende haklısın canım tabi ki insan da heves kalmaz ama eşin in farkına varması lazım bazı şeylerin canım güzelce anlatmaya çalış al karşına

Yanlış anlama ama en büyük yaptığın yanlış ona hala yaranmaya çalışıyor olman
Şimdi şöyle açığa getireyim ben 14 yaşında evledim 5 yıl evli kaldım sürekli şiddet görüyordum darp ediyordu yani şizofren biriydi ondan bıçağı aldı beni öldürecekti o sırada polisler geldi beni aldı oradan çıkardılar ona uzaklaştırma verdiler ama ben kabul etmedim boşandım 5 yıl da baba evinde kaldım evlenmicem dedim kim olursa olsun dedim baktım yengemin akrabası olur şimdiki eşim onların aracılığıyla evlendik o sozlenmisti ama sözünü atmıştı biraz anormal bir aile ve ben bunu evlendikten sonra öğreniyorum e şimdi de gitsem babamın evine herkes suçu bende bulur babam onlar kahrolur şimdi ne yapim sizce daha ne kadar çekecem ama bazen kendimi öldürüp herkesten kurtulmak istiyorum tek çareyi onda buluyorum yollar kapalı bana 😭vallahi dayanamıyorum kızlar yaaaa

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Şimdi şöyle açığa getireyim ben 14 yaşında evledim 5 yıl evli kaldım sürekli şiddet görüyordum darp ediyordu yani şizofren biriydi ondan bıçağı aldı beni öldürecekti o sırada polisler geldi beni aldı oradan çıkardılar ona uzaklaştırma verdiler ama ben kabul etmedim boşandım 5 yıl da baba evinde kaldım evlenmicem dedim kim olursa olsun dedim baktım yengemin akrabası olur şimdiki eşim onların aracılığıyla evlendik o sozlenmisti ama sözünü atmıştı biraz anormal bir aile ve ben bunu evlendikten sonra öğreniyorum e şimdi de gitsem babamın evine herkes suçu bende bulur babam onlar kahrolur şimdi ne yapim sizce daha ne kadar çekecem ama bazen kendimi öldürüp herkesten kurtulmak istiyorum tek çareyi onda buluyorum yollar kapalı bana 😭vallahi dayanamıyorum kızlar yaaaa
Bak canım öncelikle düşünce biçimin çok yanlış insanlar doğru evlilik yapmak zorunda değil hoş ki evlenmek kadar boşanmakta normal birinci de doğru yolu bulup ayrılmışsın . Şuan ki eşinin seninle yatmaması kadar saçma bir şey yok diyelim ki seni şuan aldatıyor sen yine evli kalır mıydın ? Şuan senin kendimi öldürüp kurtulmak istiyorum demen bile psikolojik açıdan iyi olmadığını gösteriyor sen böyleysen şuan ileride evlatların daha kötü olacak buna emin ol .. eşini ciddi anlamda al karşına sana nesli sus mu diyor susma ezdirme bu konu bugün konuşulacak de . Ve konuş baktın hala konuşmana rağmen öyle o zaman son çare boşanalım de . Emin ol ailen senin eve dönmennden çok sırf onlar üzülmesin diye böyle bir evliliğe katlandığın için üzülürler. Hiç bir anne baba evladının kötülüğünü ijstemez helede söz konusu kızları ise . Kendine yazık etme .

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar biliyorsunuz daha önceden de söylemiştim işte eşim ayrı yatıyo diye bir türlü ikna edemedim gelip bizimle uyusun diye ben hastayım zaten çocuklar da hasta bi kızımın ateşini düşürmeye çalışıyorum bi oğlumun benim zaten boynum tutulmuş salgına bende yakalanmışım ağlıyorum her gece resmen yoruldum ama eşim sanki git gide benden uzaklaşmaya çalışıyor yani hiç sohbeti veya ilgisi kalmamış bu sabah ayakta durmakta güçlük çektim mecbur dayanacak gibi değildim iki çocuğumu alıp sağlık ocağına gittim ilaç falan verdi çok kötü yakalanmışsın dedi doktor bana ama eşim gün boyu ne aradı ne sordu 3 ümüzünde hasta olduğunu bile bile ne yapim artık ben tükendim vallahi uğraşmaktan tek başıma savaşmaktan yoruldum ailesi geldimi onlarla sohbet eder konuşur onlar gittimi odasına çekilir bilgisayarı açar millet le sohbet etmeye başlar bana bi yol gösterin artık valla öldüm artık k.bakmayin uzun oldu biraz 😔😔
Böyle eşlerin Allah akıl fikir versin inşallah
benim eşimde oyleydi ilgisizdi konuşmazdı ayrı yatardı benden bende en sonunda dayanamayıp annemin yanına gelmiştim dogumuma bile gelmedi kendisi hastaneye

Bak canım öncelikle düşünce biçimin çok yanlış insanlar doğru evlilik yapmak zorunda değil hoş ki evlenmek kadar boşanmakta normal birinci de doğru yolu bulup ayrılmışsın . Şuan ki eşinin seninle yatmaması kadar saçma bir şey yok diyelim ki seni şuan aldatıyor sen yine evli kalır mıydın ? Şuan senin kendimi öldürüp kurtulmak istiyorum demen bile psikolojik açıdan iyi olmadığını gösteriyor sen böyleysen şuan ileride evlatların daha kötü olacak buna emin ol .. eşini ciddi anlamda al karşına sana nesli sus mu diyor susma ezdirme bu konu bugün konuşulacak de . Ve konuş baktın hala konuşmana rağmen öyle o zaman son çare boşanalım de . Emin ol ailen senin eve dönmennden çok sırf onlar üzülmesin diye böyle bir evliliğe katlandığın için üzülürler. Hiç bir anne baba evladının kötülüğünü ijstemez helede söz konusu kızları ise . Kendine yazık etme .
Şuan sadece çevresi onu bu hâle getirdi arkadaşları alkollü eşini boşamis aldatmış psikopat arkadaşlar onlar olduğu sürece daha kötüye gider sabah dile getirdim konuşmak istedim evden çıktı izin vermedi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Şuan sadece çevresi onu bu hâle getirdi arkadaşları alkollü eşini boşamis aldatmış psikopat arkadaşlar onlar olduğu sürece daha kötüye gider sabah dile getirdim konuşmak istedim evden çıktı izin vermedi
Israr et gerekirse aile büyüklerini araya sok. Belli ki çevreye ayak uyduruyor ne kadar uydurmak istemese bile insan bir yerden sonra ne yazık ki “üzüm üzüme baka baka karar” cümlesi gibi çekiyor işte elinden geldiğince konuşmaya çalış . İnşallah bir düzelme olur

[/QUOT
Gerçekten beni bi görseniz yani kendimi methetmek istemiyorum ama ben sessiz sakin kendi halimde biriyim evlendim şuan evim baraka sıfır eşya almadılar bana annesi kendi eski eşyalarını vermişti sadece yatak gardırop aldı eşim altın hiç bir şekilde almadılar 4 tane bilezik getirdiler bide zincirli kolye hepsi sahteymis meğerse yinede aileme söylemedim bişey olmaz dedim ama sanki bi hayvanmışım gibi tavırları davranışları çok değişik

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar