Sorum var Kızlar konu eşim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nesli♥️efla♥️ayazım tarafından oluşturulan Kızlar konu eşim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,237 kez görüntülenmiş, 70 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar konu eşim
Konbuyu başlatan Nesli♥️efla♥️ayazım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesli♥️efla♥️ayazım

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Ay

Aynen şimdi çığlıkları evde yankılanıyor çok çabuk geçti zaman cidden 🥹
Rabbim hayırlı sağlıklı ömürler versin inşallah canm canları sağolsunda şımarıklıkları hiç önmli değil 💕
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Adamdaki bu rahatlık ne ya en uyuz olduğum konu o çocukları babanın evindenmi getirdin ilgilenmiyecekse niye yaptı kusura bakma bacım valla sinir oluyorum böyle erkeklere
Valla bnde yaa 😒

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 39. Haftasındasınız.
Erkek bebekler kızlara göre biraz daha ağır olurlar. bebeğiniz 3150 gr ve 50 cm. sezaryen doğum yapılabilir. Normal doğum beklenirken bebek hareketleri iyi takip edilmeli ve kontroller aksatılmamalı.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 49 cm ağırlıgı 3200 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Adamdaki bu rahatlık ne ya en uyuz olduğum konu o çocukları babanın evindenmi getirdin ilgilenmiyecekse niye yaptı kusura bakma bacım valla sinir oluyorum böyle erkeklere
Yok canm ne kusuru aynen öyle

Ay

Aynen şimdi çığlıkları evde yankılanıyor çok çabuk geçti zaman cidden 🥹
İşte biz onu yapamıyoruz sırtımızı dönsek hemen başka birileri gelir yerine belkide gelmiştir bilmiyorum 😔

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Rabbim hayırlı sağlıklı ömürler versin inşallah canm canları sağolsunda şımarıklıkları hiç önmli değil 💕

Valla bnde yaa 😒
Aynen canım

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

Erkek bebekler kızlara göre biraz daha ağır olurlar. bebeğiniz 3150 gr ve 50 cm. sezaryen doğum yapılabilir. Normal doğum beklenirken bebek hareketleri iyi takip edilmeli ve kontroller aksatılmamalı.

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar biliyorsunuz daha önceden de söylemiştim işte eşim ayrı yatıyo diye bir türlü ikna edemedim gelip bizimle uyusun diye ben hastayım zaten çocuklar da hasta bi kızımın ateşini düşürmeye çalışıyorum bi oğlumun benim zaten boynum tutulmuş salgına bende yakalanmışım ağlıyorum her gece resmen yoruldum ama eşim sanki git gide benden uzaklaşmaya çalışıyor yani hiç sohbeti veya ilgisi kalmamış bu sabah ayakta durmakta güçlük çektim mecbur dayanacak gibi değildim iki çocuğumu alıp sağlık ocağına gittim ilaç falan verdi çok kötü yakalanmışsın dedi doktor bana ama eşim gün boyu ne aradı ne sordu 3 ümüzünde hasta olduğunu bile bile ne yapim artık ben tükendim vallahi uğraşmaktan tek başıma savaşmaktan yoruldum ailesi geldimi onlarla sohbet eder konuşur onlar gittimi odasına çekilir bilgisayarı açar millet le sohbet etmeye başlar bana bi yol gösterin artık valla öldüm artık k.bakmayin uzun oldu biraz 😔😔
Ne yazık ki eşin sorumluluklarinin farkında deil baba olmak eş olmak sadece eve para getirip karnını doyurmak ile olmuyor maalesef
İyi bir baba olmak öncelikle iyi bir eş olmakran geçer halbuki güzel sözün gücü kötü sözün yarası varmış arada güzel sözler söylese sana yardımcı olsa çocuklar ile ilgilense nenkadar mutlu olursun sen eşin için ailenin mutluluğu huzuru için bol bol dua et canım rabbim kimsenin yuvasına huzursuzluk vermesin

Ne yazık ki eşin sorumluluklarinin farkında deil baba olmak eş olmak sadece eve para getirip karnını doyurmak ile olmuyor maalesef
İyi bir baba olmak öncelikle iyi bir eş olmakran geçer halbuki güzel sözün gücü kötü sözün yarası varmış arada güzel sözler söylese sana yardımcı olsa çocuklar ile ilgilense nenkadar mutlu olursun sen eşin için ailenin mutluluğu huzuru için bol bol dua et canım rabbim kimsenin yuvasına huzursuzluk vermesin
Canım elimden geleni yapıyorum çocuklarım için canımı bile veririm ama ona ne yapsam yaranamiyorum o öyle yaptığı sürece bende heves kalmıyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Canım elimden geleni yapıyorum çocuklarım için canımı bile veririm ama ona ne yapsam yaranamiyorum o öyle yaptığı sürece bende heves kalmıyor
Yanlış anlama ama en büyük yaptığın yanlış ona hala yaranmaya çalışıyor olman

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar