Sorum var Kızlar konu Eşim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Melisa Azra Ebru tarafından oluşturulan Kızlar konu Eşim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 853 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar konu Eşim
Konbuyu başlatan Melisa Azra Ebru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Melisa Azra Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Kendini savunma olayına bak ya siz içiyorsunuz deyip aklıma sokuyorsunuz kendini dahi kabahatli bulamıyor yazık haline şuan onun. Sana şiddet uyguluyor mu peki eşin ?
İkinci çocuğum doğalı şiddet uygulamadi hiç bı ara uygulamaya kalkıştı 2 yaşındaki kızım ağladı bağırmasından o günden sonra bidaha şiddet uygulamadi sadece ses tonunu yükseltiyor kızımdan dolayı bence uygulayamiyor zaten dedim bidaha bana vurmaya kalk evden ya sen gidersin yada ben diye 7 aydır şiddet uygulamıyor...ki bu insan annesine dahi siddet uygulayan bir insan yani annesine saygı göstermeyen insandan neyin saygısını bekliyeyim ki ben

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
İkinci çocuğum doğalı şiddet uygulamadi hiç bı ara uygulamaya kalkıştı 2 yaşındaki kızım ağladı bağırmasından o günden sonra bidaha şiddet uygulamadi sadece ses tonunu yükseltiyor kızımdan dolayı bence uygulayamiyor zaten dedim bidaha bana vurmaya kalk evden ya sen gidersin yada ben diye 7 aydır şiddet uygulamıyor...ki bu insan annesine dahi siddet uygulayan bir insan yani annesine saygı göstermeyen insandan neyin saygısını bekliyeyim ki ben
Ne diyim Allah yardımcın olsun canım ama sen bir şeyler yapmazsan başkası senin için bir şey yapmaz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar