Sorum var Kizlar konu gebelik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Melisaazra1238 tarafından oluşturulan Kizlar konu gebelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 168 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar konu gebelik
Konbuyu başlatan Melisaazra1238
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Melisaazra1238

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 6 gün gecikti adetim üç gün önce gece belimin sol tarafinda kasik bölgesine dogru bir ağrı oldu gecti sabaha karsi da sanki vajinam da sanki afedersiniz çiş geliyormuş gibi bir ağrı oluyordu sizlama vardı geçti sonra sadece goguslerim ağrıyor onun dışında başka belirtilerim yok böyle olupta gebe kalan arkadaşlarımız varmi içimizde merak ediyorum acaba bu gebelikmi

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kizlar 6 gün gecikti adetim üç gün önce gece belimin sol tarafinda kasik bölgesine dogru bir ağrı oldu gecti sabaha karsi da sanki vajinam da sanki afedersiniz çiş geliyormuş gibi bir ağrı oluyordu sizlama vardı geçti sonra sadece goguslerim ağrıyor onun dışında başka belirtilerim yok böyle olupta gebe kalan arkadaşlarımız varmi içimizde merak ediyorum acaba bu gebelikmi
Canım belirtiler herkeste değişkenlik gösterir. İki gün sonra kan ver belli olur

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Canim en garanti net bilgi kan tahlili yarin istersen bir kan tahlili ber rabbim gönlüne göre versin inşallah 🤲💜

Tüm sayfalar yüklendi.