Sorum var Kızlar konu Hülya

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Agrin💕Zerya tarafından oluşturulan Kızlar konu Hülya başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,551 kez görüntülenmiş, 105 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar konu Hülya
Konbuyu başlatan Agrin💕Zerya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
😂😂 Maşallah 🧿 Kayra erken başlamış daha dur mutfak dolaplarını boşaltacak 😂 uykusu erken azalmış kuzum ya yine gündüz uykusu iyi olması lazım sabah kaçta kalkıyor
Sabah en geç 11 işte en erken de sabah 8 9 gibi canım.dun normalde ama gece uykusu baya fazla oldu emmek için gece 1 kez filan kalkıyor hatta dün gece uyandığımi dahi hatırlamıyorum. Dün sabah saat 6 gibi uyandı babası yüzünden normalde uyurdu sonra uyanınca 7. 30 gibi uyuyup saat 2 ye kadar uyanık kaldı saat 2 gibi uyuyup 4 gibi uyandı sonra da akşam 22.30 da uyudu

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Sabah en geç 11 işte en erken de sabah 8 9 gibi canım.dun normalde ama gece uykusu baya fazla oldu emmek için gece 1 kez filan kalkıyor hatta dün gece uyandığımi dahi hatırlamıyorum. Dün sabah saat 6 gibi uyandı babası yüzünden normalde uyurdu sonra uyanınca 7. 30 gibi uyuyup saat 2 ye kadar uyanık kaldı saat 2 gibi uyuyup 4 gibi uyandı sonra da akşam 22.30 da uyudu
Uyandıktan sonra 5 saate kadar uykusuz kalabilir gün içinde ona göre düzen kur canım iki üç gün aynı saatlerde uyutmaya çalışırsan sonrasinda vücut alışır kendisi uyumak isteyecek. Bak Zeynep 17 aylık gündüz iki uykusu var çok nadir bir kere uyuyor oda farklı bir yere gidersek merakından uyumak istemiyor onun haricinde rutin. Sabah 8:30 gibi uyanıyor 13 gibi uyur akşam üzeri 16-17 gibi gece de 22 den sonra uyku sinyalleri veriyor 23 ü buluyor bazen uyuması böyle bir düzen var bizde. Kayra nin gelişimi için gündüz iki uykuya ihtiyacı var

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Önceden vermişlerdi diye biliyorum ki svil doktoru kadın doktoru Ankara'da ilaç yazmıyor kendi doktoru verebilir sadece yani ben kaç ay orda durdum gittum geldim bana bile vermediler 😂😂
Saçma degilmi peki canim benim çok yeniyken kanamam olmuştu acildeki doktor yazmıştı önlem amaçlı kendi doktoruma gidene kadar kendi doktorum da dozunu yükseltmişti verseler iyi olurdu aslında

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar