Sorum var Kızlar konu Hülya

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Agrin💕Zerya tarafından oluşturulan Kızlar konu Hülya başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,583 kez görüntülenmiş, 105 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar konu Hülya
Konbuyu başlatan Agrin💕Zerya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Bir Mucizee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar günaydın dün gittim şükür birşey yok dedi çok yoruldum giremedim tetkik tahlil yaptılar 🤲🏻🤩🤩🤩 hepinizi çok seviyorum kese 2 tane dediler emin değiller kimse birşey anlamıyor 🤭🤭🤭😂
Canım benim geçmiş olsun ,neden gittin hastaneye bi sorun olmadı değil mi ,kontrole mi gitmiştin?

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Kızlar günaydın dün gittim şükür birşey yok dedi çok yoruldum giremedim tetkik tahlil yaptılar 🤲🏻🤩🤩🤩 hepinizi çok seviyorum kese 2 tane dediler emin değiller kimse birşey anlamıyor 🤭🤭🤭😂
Sağlıkla kucağına al Hülyammm bi tane olsa da çok çok şükret benim de başta iki kese vardı, emin olmadan iki taneye kaptırma kendini canım arkadaşım. Sağlıkla kucağına al bebeğini.

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Ayy canım benim , çok geçmiş olsun ,ilaç verdiler mi
Vermediler kuzum sorun yok dedi bana
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağlıkla kucağına al Hülyammm bi tane olsa da çok çok şükret benim de başta iki kese vardı, emin olmadan iki taneye kaptırma kendini canım arkadaşım. Sağlıkla kucağına al bebeğini.
İnşallah aşkım amin sağlıkla olsun insallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar