Sorum var Kızlar konu iştahsızlık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gule30 tarafından oluşturulan Kızlar konu iştahsızlık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 234 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar konu iştahsızlık
Konbuyu başlatan Gule30
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gule30

Kayıtlı Üye
rank
1 aydır kendi yemeklerimi yiyemiyorum kızlar ne yapsam ucundan alıyorum ve gün boyu aç kalıyorum bugün de öyle geçti bu durumda çok üzülüyorum nasıl düzelecem bilmiyorum . Ve ben kahvaltı ürünleri de yiyemiyorum hep böyleydim gebelikte zorladım yine olmadı . 35.haftaya giriş yaptık bu arada . Bebeğin de kilo alması gereken son zamanlar 😓

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
1 aydır kendi yemeklerimi yiyemiyorum kızlar ne yapsam ucundan alıyorum ve gün boyu aç kalıyorum bugün de öyle geçti bu durumda çok üzülüyorum nasıl düzelecem bilmiyorum . Ve ben kahvaltı ürünleri de yiyemiyorum hep böyleydim gebelikte zorladım yine olmadı . 35.haftaya giriş yaptık bu arada . Bebeğin de kilo alması gereken son zamanlar 😓
Neden ki

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bebek kaç kilo peki kuzum

Gule30

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.