Sorum var Kızlar konu migren 😣

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan Kızlar konu migren 😣 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,151 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar konu migren 😣
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Bebek doğdu doğalı nerdeyse her gün migrenim tutuyor ama baya şiddetli tutuyor 😣 şuan bile migren tutmuş beni ağrıyor 🥺 ne yapsam bir bilen var mı bu konuda bana yardım edin ne olur dayanamıyorum artık kafamı duvarlara vuracam o derecede kötü. İlk görme sorunu yaşıyorum sonra şiddetli baş ağrısı ve parol hiç birşey yapmıyor. Doğal yöntem bilen var mı ne yapsam nasıl düzelir bilmiyorum 😞

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bebek doğdu doğalı nerdeyse her gün migrenim tutuyor ama baya şiddetli tutuyor 😣 şuan bile migren tutmuş beni ağrıyor 🥺 ne yapsam bir bilen var mı bu konuda bana yardım edin ne olur dayanamıyorum artık kafamı duvarlara vuracam o derecede kötü. İlk görme sorunu yaşıyorum sonra şiddetli baş ağrısı ve parol hiç birşey yapmıyor. Doğal yöntem bilen var mı ne yapsam nasıl düzelir bilmiyorum 😞
Ah balım geçmiş olsun yaa annem de de aynı sorun var o şiddetli ağrı gelince kafsını normal bir tülbenti iyice katlayıp kafasını olabildğinc sıkıyor ilaçlqr fayda etmeyşnce en son çare bunu yapıyor bebek uyuyunca uyumam lazım bir de Ayşem o tetikliyor büyük ihtimalle

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Ah balım geçmiş olsun yaa annem de de aynı sorun var o şiddetli ağrı gelince kafsını normal bir tülbenti iyice katlayıp kafasını olabildğinc sıkıyor ilaçlqr fayda etmeyşnce en son çare bunu yapıyor bebek uyuyunca uyumam lazım bir de Ayşem o tetikliyor büyük ihtimalle
Çok sağolasın canım Allah razı olsun evet büyük ihtimalle uykusuzluk tetikliyor yatıp uyucam ama ağrıdan uyuyamıyorum off tülbentle bağlayayım inşallah iyi gelir 😣😔 nörolojiye randevu da yok öyle saçmalık

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Çok sağolasın canım Allah razı olsun evet büyük ihtimalle uykusuzluk tetikliyor yatıp uyucam ama ağrıdan uyuyamıyorum off tülbentle bağlayayım inşallah iyi gelir 😣😔 nörolojiye randevu da yok öyle saçmalık
Yaa limonlu su da iyi gelir kuzum onu da iç bem onun faydasını gördüm inşallah sanada şifa olur balım

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
benimde miğremim var gulum hem bebekte emziriyorum doktora gittim bebegi emzirdigim icin yuksek dozda ağri kesici kullanamiyorum ve parolda fayda etmiyo dedim doktorumda bana mejazik agri kesiciyi verdi ağridan duramadigin zaman içmemi söylemişti başim ağridiginda iciyorum 15 dakika icinde hafifliyo ağrisi hatta bazen geciyo bile sende alabilirsin kendine

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
benimde miğremim var gulum hem bebekte emziriyorum doktora gittim bebegi emzirdigim icin yuksek dozda ağri kesici kullanamiyorum ve parolda fayda etmiyo dedim doktorumda bana mejazik agri kesiciyi verdi ağridan duramadigin zaman içmemi söylemişti başim ağridiginda iciyorum 15 dakika icinde hafifliyo ağrisi hatta bazen geciyo bile sende alabilirsin kendine
Çok zor balım ya benim migrenim yok Allaha şükür ama normal baş ağrısı bile insanı mahvediyor Allah yardımcınız olsun

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım her duştan sonra dizinden aşağı soğuk su dök işe yarar insallah

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım ense boşluğuna buz küpü koy migrene çok iyi geliyor diyorlar sana faydası olur inş

Rukiye taş

Kayıtlı Üye
rank
Canım çok geçmiş olsun öncelikle rabbim şifa versin benim annemde de migren var tutumu kadın kendini toparlayamiyor anneme migren taşı aldık ağrı başladığında başında belirli bölgelere uyguluyor hafifletiyor onu tavsiye ederim sana da

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar