Sorum var Kizlar konu normal doğum dikişi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Azra melis Ebru tarafından oluşturulan Kizlar konu normal doğum dikişi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 588 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar konu normal doğum dikişi
Konbuyu başlatan Azra melis Ebru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aynurka

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bugün 40 imiz çıktı bizim eşim de ilişki için çok ısrar etti benimde vajina da dışında dikis olduğu için korktum çok bişey olur diye krem sürdüm ilişkiden önce batma oldu birz sonra geçti ama şu an sanki az bişey yanıyor sadece onun dışında bişey yok dikişler patlamamistir dimi ondn korkuyorum çok

kader3333

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bugün 40 imiz çıktı bizim eşim de ilişki için çok ısrar etti benimde vajina da dışında dikis olduğu için korktum çok bişey olur diye krem sürdüm ilişkiden önce batma oldu birz sonra geçti ama şu an sanki az bişey yanıyor sadece onun dışında bişey yok dikişler patlamamistir dimi ondn korkuyorum çok
Patlamamistir iylesmistir canım bende 40gunum çıktığında ilişkiye girmiştim kaşıntı tarzı hafif bı ağrı olması normal

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Patlamamistir iylesmistir canım bende 40gunum çıktığında ilişkiye girmiştim kaşıntı tarzı hafif bı ağrı olması normal
Ama canım vajina dışında dugumlenmis dikiş görünüyor bişey olur mu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım bide dikişe dokunduğum zamn batıyor oda zorlnmkdnmi oldu acaba

Son düzenleme:

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Keşke dikişlerin düşmesini bekleseydin iyileşmiş olabilir ama her kadın bir değil sonucta ayna karşısında görebilirsin patlayıp patlamadığını her hangi bir sorun varmı yokmu bak

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Keşke dikişlerin düşmesini bekleseydin iyileşmiş olabilir ama her kadın bir değil sonucta ayna karşısında görebilirsin patlayıp patlamadığını her hangi bir sorun varmı yokmu bak
Doğru diyosun canım işte eşim çok israrciydi beklemiyordu bnim De 2 hafta önce fln silince peçeteye ip geldiğini görünce iyileşmistir diye düşündüm işte vajina girişine yakn dugumlenmis dikiş duruyor sadece

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank
Nor
Normal canım öyle oluyor tuhaf hiss ediceksin sonra geçicek aynadanda baka bilirsin afedersin ilişki olacağı zaman korkup eşime bakmasını söylemiştim oda hiç bir şey yok burda demişti🤭🤣

kader3333

Kayıtlı Üye
rank
Ama canım vajina dışında dugumlenmis dikiş görünüyor bişey olur mu

Canım bide dikişe dokunduğum zamn batıyor oda zorlnmkdnmi oldu acaba
Hafif bı şişkinlik se normal sonuç olarak o dikişleri tek tek dugumleyip atiyolar oda bı kaç haftaya çürür düşer

bebeğimlegüzel

Kayıtlı Üye
rank
Çok normall benimde olmuştu hatta bende biraz kanama da olmuştu ama çok şükür geçti bir sorun olmadı

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Hafif bı şişkinlik se normal sonuç olarak o dikişleri tek tek dugumleyip atiyolar oda bı kaç haftaya çürür düşer
Evet canım tam dediğin gibi acaba ilişkiye engel olurmu dikis

Çok normall benimde olmuştu hatta bende biraz kanama da olmuştu ama çok şükür geçti bir sorun olmadı
Dokununca sanki sanki batıyor normalmi

Tüm sayfalar yüklendi.