Sorum var Kızlar konum acil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan Kızlar konum acil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 952 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar konum acil
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yagmurun annesi
Bebeklerinize anne sütü artı mama verenler mamayı biberonla mı veriyorsunuz bebeğim 2 haftalık biberonla versem memeni reddeder mi kaşıkla verene kadar maması soğuyor hep ağlıyor dökülüyor mama geceleri de çok uğraştırır beni kaşık biberonla direk versem bir sıkıntı yaşar mıyım siz nasıl yapıyorsunuz bu işleri bir akıl verin bana nolur

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bebeklerinize anne sütü artı mama verenler mamayı biberonla mı veriyorsunuz bebeğim 2 haftalık biberonla versem memeni reddeder mi kaşıkla verene kadar maması soğuyor hep ağlıyor dökülüyor mama geceleri de çok uğraştırır beni kaşık biberonla direk versem bir sıkıntı yaşar mıyım siz nasıl yapıyorsunuz bu işleri bir akıl verin bana nolur
Biberon kullanmanı tavsiye etmem red yaşayabilirsin daha çok küçük göğsüne alışması lazım. Kaşıkla ver canım mama oda ısısında olunca problem olmaz buz gibi de olmaz

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Ben önce emziriyorum aradan yarım saat geçiyor biberonla mama vermek zorunda kalıyorum kuzum gerçekten dediğin gibi kaşıkla olması sıkıntı oluyor

Ben önce emziriyorum aradan yarım saat geçiyor biberonla mama vermek zorunda kalıyorum kuzum gerçekten dediğin gibi kaşıkla olması sıkıntı oluyor
Özel bir biberon mu kullanıyorsun standart mı kuzum bende bir kaç defa kaşıkla denedim tek zaten yapılmıyor bangır bangır ağlıyor çocuk yediren kadar mama soğuyor

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzum şırınga ile de verebilirsin

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Özel bir biberon mu kullanıyorsun standart mı kuzum bende bir kaç defa kaşıkla denedim tek zaten yapılmıyor bangır bangır ağlıyor çocuk yediren kadar mama soğuyor
Normal biberon kullanıyorum ben kuzum ilk göğsümü verdiğim için biberonu anlamıyor bile. 23 gün oldu meme reddi yaşamadım şükür aksine biberonu alınca yüzünü ekşitiyor

Normal biberon kullanıyorum ben kuzum ilk göğsümü verdiğim için biberonu anlamıyor bile. 23 gün oldu meme reddi yaşamadım şükür aksine biberonu alınca yüzünü ekşitiyor
Bende öyle veriyorum ilk önce memeni veriyorum sonra biberon kuzum şuanlık bir sıkıntı yok bakalım inşaAllah bir sıkıntı olmaz bizde de sağlıcakla huzurla büyür ve büyütürüz bebişlerimizi🤲🏻🌹herşey onlar için🥰

İpeğin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benim kızım 3 aylık en vermeye başladım ve biberonla verdim emziriyorum sıkıntı yok çok şükür

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Bende öyle veriyorum ilk önce memeni veriyorum sonra biberon kuzum şuanlık bir sıkıntı yok bakalım inşaAllah bir sıkıntı olmaz bizde de sağlıcakla huzurla büyür ve büyütürüz bebişlerimizi🤲🏻🌹herşey onlar için🥰
Amin inşallah çiçeğim en güzelini yapıyorsun memeyi istemeyene hiçbir şekilde bişey yapamıyorsun maalesef biberon falan bahane. Benim yengem biberon vs hiç kullanmadı bebek 3 ay emdi sadece ondan sonra bıraktı

Tüm sayfalar yüklendi.