Sorum var Kızlar konum rüya

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Melisa Azra Ebru tarafından oluşturulan Kızlar konum rüya başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 209 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar konum rüya
Konbuyu başlatan Melisa Azra Ebru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çağnurrr20

Melisa Azra Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar gece rüyamda siyah renkde yılanlar gördüm yılanlardan biri ayağıma soktu sağ ayağımin da son üç parmağım şişmişti resmen ayagm da dahil şişmişti sizce ne olabilir düşmanımin arkamdan konuşmasımi bu rüya anlayamadım

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar gece rüyamda siyah renkde yılanlar gördüm yılanlardan biri ayağıma soktu sağ ayağımin da son üç parmağım şişmişti resmen ayagm da dahil şişmişti sizce ne olabilir düşmanımin arkamdan konuşmasımi bu rüya anlayamadım
Hayıra yor canım neye yorarsan o çıkar derler

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Kız senin öyle üst üste rüya görmen hiç hayrı alamet değil haa sen bir ara sanki yine kötü bir rüya için post atmıştın Sen ne yap biliyonmu böyle bildiğin güvendiğin bir cami hocasına görün bence Canım Allah korusun yani dünyanın bin bir türlü hali var düşmanın veya senin için kötü düşünen varsa hoca bunu bir kitaptan arapca yazılı olarak bakıp sana Türkçesini söyler beddua da olabilir cnm Allah korusun üzerinde Ayy Allah göstermesin....😒

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Melisa Azra Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Geçenlerde ben de böyle rüyalar gördüm, aile içi kavgalar oldu bizde baya bi
Nasil yani canım kavgalarda sende dahilmiydin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçenlerde ben de böyle rüyalar gördüm, aile içi kavgalar oldu bizde baya bi
Nasil yani canım kavgalarda sende dahilmiydinb
Kız senin öyle üst üste rüya görmen hiç hayrı alamet değil haa sen bir ara sanki yine kötü bir rüya için post atmıştın Sen ne yap biliyonmu böyle bildiğin güvendiğin bir cami hocasına görün bence Canım Allah korusun yani dünyanın bin bir türlü hali var düşmanın veya senin için kötü düşünen varsa hoca bunu bir kitaptan arapca yazılı olarak bakıp sana Türkçesini söyler beddua da olabilir cnm Allah korusun üzerinde Ayy Allah göstermesin....😒
Ben de öyle düşünüyorum canım bir cami hocasına görünmem lazım çünkü tuhaf rüyalar görüyorum anlayamadım rulayar da çıkarmi bilmem ama

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Asli
Nasil yani canım kavgalarda sende dahilmiydin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Nasil yani canım kavgalarda sende dahilmiydinb

Ben de öyle düşünüyorum canım bir cami hocasına görünmem lazım çünkü tuhaf rüyalar görüyorum anlayamadım rulayar da çıkarmi bilmem ama
Aslında şöyle bir rüya görüyorsun ya onun tam tersi çıkıyor mesela şöyle kötü bir rüya mı gördün gerçek hayatında iyi şeyler olacağına işaret .iyi bir rüyamı gördün hayatın da seni etkileyebilcek kötü şeyler olacağına işaret cnm Allah korusun öyle yani ama sen ihmal etme yinede Böylesin güvendiğin tanıdığın bir cami hocasına

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar