Kızlar Konumuz "Bilin Bakalım Ne ?"😂😂

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Kızlar Konumuz \"Bilin Bakalım Ne ?\"😂😂 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,967 kez görüntülenmiş, 183 yorum ve 12 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Kızlar Konumuz \"Bilin Bakalım Ne ?\"😂😂
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Ohooo uykucu seni 😂😂ben kalktım eşime kahvaltı hazırladım sonra sağlık ocağına gittim gelirken marketi gördüm eve geldim kayinbabama kahvaltı hazırladım şimdi odamı topluyorum sonra yemek başına geçecem😂😂sendeki keyfi şuan bende olsun isterdim 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay ay Allah yardımcın olsun ben sizden ümit bekliyorum yemek konusunda sizde posttab😂😂

Hmm aslında olabilir kuzum ama sadece 2 Şi yeter ki bilemedim 😂😂
Valla da bende bilmiyom şuan oturuyom tembel tembel 😂😂isim gücüm bitmiş gibi kahve icicem hahah doğum yaklaşıyor diye galiba canım hiç bisey yapmak istemiyor Noluyor bilmiom

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
O nov o nov o no no no no nov hakkatten ne yapacaz ya aha köyden bi çuval patates geldi dün patatesli yemeklere devamke 😅🤣😂😂
Ahahaha bu ben 😂😂

Defne biraz cadı evi inletiyor simdiden istediğini yaptırıyor bide çocuk gelişimciyim annelik tükürdügunu yalamakmis😂😂😂
Ahhahaha Allah'ım Ayşe ya 😂😂valla bende eskiden dediğim bazı lafları yalıyorum çocuk gelişimci olmaya hiç gerek yokmuş yani 😂😂yalamk için

Valla da bende bilmiyom şuan oturuyom tembel tembel 😂😂isim gücüm bitmiş gibi kahve icicem hahah doğum yaklaşıyor diye galiba canım hiç bisey yapmak istemiyor Noluyor bilmiom
Vay bee bende işleri bitirwyim bir Türk kahvesi keyfi yaparım sanırım 😂😂

Defnenin annesi Ayşe

Kayıtlı Üye
rank
Ahahaha bu ben 😂😂

Ahhahaha Allah'ım Ayşe ya 😂😂valla bende eskiden dediğim bazı lafları yalıyorum çocuk gelişimci olmaya hiç gerek yokmuş yani 😂😂yalamk için

Vay bee bende işleri bitirwyim bir Türk kahvesi keyfi yaparım sanırım 😂😂
Ablam defneyi ayağına almıştı kıyameti koparmistim uyku egitimiyle kendi kendine uyuyacak diye smdi kendim sallıyorum uyusunda dinleneym diye😂😂

Dinlenebildigin kadar dinlen uyu kahveni iç keyfini çıkar canm sonra soğuk içeceksin herşeyi😂😂 bu arada varlıklarına bin şükür asla şikayet değil 🥰🤭

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ohooo uykucu seni 😂😂ben kalktım eşime kahvaltı hazırladım sonra sağlık ocağına gittim gelirken marketi gördüm eve geldim kayinbabama kahvaltı hazırladım şimdi odamı topluyorum sonra yemek başına geçecem😂😂sendeki keyfi şuan bende olsun isterdim 😂😂

Ay ay Allah yardımcın olsun ben sizden ümit bekliyorum yemek konusunda sizde posttab😂😂

Hmm aslında olabilir kuzum ama sadece 2 Şi yeter ki bilemedim 😂😂
Aysenurcum kayinbaban sizdemi kalıyor

Hmm patates cazip geliyor syan yeşil fasulyenin içine koyabilirim aslında 😂😂

Valla Kayrayi besige attım ev topluyorum şimdilik tabi sizede yaziyorum 😂😂
Olabilir canm akşam yap bnce valla Bnde aynı akşamdan düşünym yeminle ne yapçam diye

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ablam defneyi ayağına almıştı kıyameti koparmistim uyku egitimiyle kendi kendine uyuyacak diye smdi kendim sallıyorum uyusunda dinleneym diye😂😂

Dinlenebildigin kadar dinlen uyu kahveni iç keyfini çıkar canm sonra soğuk içeceksin herşeyi😂😂 bu arada varlıklarına bin şükür asla şikayet değil 🥰🤭
Ahahhaha yok ben hala bağırıyorum sallamyin alismasin diye şükür alışması Kayra 😂😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar bişey sorcam annem geç sene bu kış da olabilir tam hatırlayamadım bezelye getirdiydi ama bi buçuk poşet var sizce bozulmuşmudur atıyımmı napıyım bilemedim
Buzlukta bozulmaz canım

Aysenurcum kayinbaban sizdemi kalıyor
Evet 2 aydır nerdeyse bizde 😒

Olabilir canm akşam yap bnce valla Bnde aynı akşamdan düşünym yeminle ne yapçam diye
Valal kuzum ya

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar