Kızlar Konumuz " @Derya4727 "

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Kızlar Konumuz \" @Derya4727 \" başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,504 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Kızlar Konumuz \" @Derya4727 \"
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mutsuz kadın

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Son düzenleme:

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar ben geldim ne güzel dilekleriniz dualarınız olmuş Allah hepinizden razı olsunnn 💟💟💟 iyiyim bebeğimle 10.günümüz mevlit kandilinde cuma günü 12.08 de normal doğum ile aldım kucağıma kızımııı gece 3te geldi sancılarım neyse yeni post açıp anlatıyorum herşeyi gelin 💟
Kuzummmm seni çok merak ettik gözün aydın rabbim analı babalı büyütsün inşallah melegini yerimize kokla op canım benim 🙏🏻

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben geldim ne güzel dilekleriniz dualarınız olmuş Allah hepinizden razı olsunnn 💟💟💟 iyiyim bebeğimle 10.günümüz mevlit kandilinde cuma günü 12.08 de normal doğum ile aldım kucağıma kızımııı gece 3te geldi sancılarım neyse yeni post açıp anlatıyorum herşeyi gelin 💟
Ay çok sevindim mm çok merak etdik seni canimmmm😍😍

Derya4727

Kayıtlı Üye
rank
Kuzummmm seni çok merak ettik gözün aydın rabbim analı babalı büyütsün inşallah melegini yerimize kokla op canım benim 🙏🏻
Çoook kokladım öptüm hala da öpüyorum merak etmeee 🥰🥰 amin inşallah Allah razı olsun canım benim 💟
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay çok sevindim mm çok merak etdik seni canimmmm😍😍
Çok teşekkür ediyorummm iyiyizzz Allah’a şükür post açıp anlattım herşeyi 💟💟

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Çoook kokladım öptüm hala da öpüyorum merak etmeee 🥰🥰 amin inşallah Allah razı olsun canım benim 💟
Rica ederim kuzum Rabbim uzun ömürler versin inşallah bitanem benim bahdını kaderini güzel yazsın inşallah güzel annesi🤲🤲🤲♥️🧿🧿🧿

Tüm sayfalar yüklendi.