Kızlar konumuz “ kansızlık”

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Kızlar konumuz “ kansızlık” başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,781 kez görüntülenmiş, 82 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar konumuz “ kansızlık”
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zümree 👸

Ahsenumay66

Kayıtlı Üye
rank
Öncelike hepinize hayırlı ramazanlar prensesler. Kayra yı bir çoğunuz biliyor doğduğu andan itibaren uzamış sarılık vs geçirdi yanı sıra vir çok da enfeksiyon tabili birde kansızlık sıkıntı şu ki ben kayraya çeşit çeşit ilaçlar kullandım doktor gözetimi altında ama hiç bir türlü HGB değeri yükselmiyor yani sürekli 8 ve 9 arasında olması gereken de 10 ve 12 arası ama yok 15 gün önce yine gittik doktor bu sefer ferro sanol kullanmaya başla dedi sabha akşam verdim aç karna ve verdikten yarım saat sonra karnını doyurdum hep bugun bir umut gittim kan değeri yükselmke yerine düşmüş doktor çocukta ya enfeksiyon var yada senin. Değerlerin normal değil dedi gittim kendimde kan verdim ama benim değlerim hepsi. Normal hemogramdan turunda demire kadar hepsi iyi. Sorum şu enfeksiyon kansızlık yapıypr mu yarın da enfeksiyon var mı yok mu diye götüreceğim 🤦🏻‍♀️ dert bitmiyoe yemin ederim çok uzun oldu hakkınızı helal edin hayırlı geceler
Yani bizde suan enfeksiyon geçiriyoruz dr bakmisken kana bakalm dedi demir dusuk ckti bende farkli damlalar kullandim ama neden oluyor çözemedim. Karadut özü ve karamurvere baslayacam onlar guzel kan yapiyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yani bizde suan enfeksiyon geçiriyoruz dr bakmisken kana bakalm dedi demir dusuk ckti bende farkli damlalar kullandim ama neden oluyor çözemedim. Karadut özü ve karamurvere baslayacam onlar guzel kan yapiyor
Bende başlayacağım kuzum bizde enfeksiyon da çıkmadı ki sizede çok geçmiş olsun

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Maddiyat olduğunu asla sanmam babamın maddiyatı baya iyi canım inşaatta çalışıyor okey ama kendi işini yapıyor yani hem çalıştığı para geliyor eline hemde iş veren olfuğu için para alıyor yani bana gelip maddiyat desene biz ölelim o halde derim öyle düşün. İşin içinde başka pislikler dönüyor ben bir şey bulamadım faceden tut instaya kadar her b@ka baktım tekefonda bulunan isimsiz numaraları kayıt ettim bir şey yok ama içimde hala bir şeyler dönüyor.. annemede dedim bir şey yakarşarsan sakın ağlayıp etme atla otobüse gel yanıma dedim yada bir şey olurda bana söyle ben uzakta bile olsam onun burnundan getiririm dedim ki yaparım bunu çok iyi biliyorlar valla dünyayı dar ederim hepsine

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Var var kuzum hele bir tane var aklımdan o şerefsiz çıkmıyor ama annem babama şuana kadar burun kıvırma denen bir şey yapmadı psikolojik şiddet gördü ben çok küçükken normal şiddet gördü asla boşanalım demedi şuanki aklım 10 yaşında olsaydı ki o zaman da onların sorunundan büyük sorunun vardı 🥺 belki bu yüzden hiç bir şeye tepki veremedim annemle babam boşansın diye çok uğraşırdım 🥺🥺
Rabbim yardım etsin canim ah emektar analar ahh 😓😓

Yaa iyi o zaman cnm belki çok şükür 🤲🤲

Ya bende yazmiyacaktim ama napayım aklıma bu geldi okurken çok şükür ki yokmuş öyle bir şey 🤲
Annen çok doğru söylüyor valla şimdiki kızlar da nedense evli erkeklerden hoşlanıyor pislikler
Evet canım ya çok doğru söyledin bekar kizlar evli erkelerden hoşlanıyor kiyamat alameti mi ne dir ya

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar