Kızlar konumuz “ kansızlık”

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Kızlar konumuz “ kansızlık” başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,853 kez görüntülenmiş, 82 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar konumuz “ kansızlık”
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zümree 👸

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Sende üzülüyorsun haliyle anne baba huzursuz olunca
Yani insanın elinde olan bir şey değil ki kaç gündür evde ne annemin ne babamın yüzü gülüyor anneme diyorum biriniz altan alın yok ne babam ne annem baş başa dıları gönderiyorum konuştunuz mu diyoeum yok sadece ayşenur neden gidiyor diye soedu bende bilmiyorum dedim diyor . Bende eşimle konuşup gelmek istediğimi söyledim yoksa 1 hafta daha kalacaktım ama bünyem sevgisiz bir ortamı şuanlık kaldırmıyor

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Yani insanın elinde olan bir şey değil ki kaç gündür evde ne annemin ne babamın yüzü gülüyor anneme diyorum biriniz altan alın yok ne babam ne annem baş başa dıları gönderiyorum konuştunuz mu diyoeum yok sadece ayşenur neden gidiyor diye soedu bende bilmiyorum dedim diyor . Bende eşimle konuşup gelmek istediğimi söyledim yoksa 1 hafta daha kalacaktım ama bünyem sevgisiz bir ortamı şuanlık kaldırmıyor
Ne desek boş İnsAllah duzelirler aysenur

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar