Kızlar konumuz “ kansızlık”

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Kızlar konumuz “ kansızlık” başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,886 kez görüntülenmiş, 82 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar konumuz “ kansızlık”
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zümree 👸

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Öncelike hepinize hayırlı ramazanlar prensesler. Kayra yı bir çoğunuz biliyor doğduğu andan itibaren uzamış sarılık vs geçirdi yanı sıra vir çok da enfeksiyon tabili birde kansızlık sıkıntı şu ki ben kayraya çeşit çeşit ilaçlar kullandım doktor gözetimi altında ama hiç bir türlü HGB değeri yükselmiyor yani sürekli 8 ve 9 arasında olması gereken de 10 ve 12 arası ama yok 15 gün önce yine gittik doktor bu sefer ferro sanol kullanmaya başla dedi sabha akşam verdim aç karna ve verdikten yarım saat sonra karnını doyurdum hep bugun bir umut gittim kan değeri yükselmke yerine düşmüş doktor çocukta ya enfeksiyon var yada senin. Değerlerin normal değil dedi gittim kendimde kan verdim ama benim değlerim hepsi. Normal hemogramdan turunda demire kadar hepsi iyi. Sorum şu enfeksiyon kansızlık yapıypr mu yarın da enfeksiyon var mı yok mu diye götüreceğim 🤦🏻‍♀️ dert bitmiyoe yemin ederim çok uzun oldu hakkınızı helal edin h
Çok geçmiş olsun canım Rabb'im yar ve yardımcınız olsun sıkma canını düzelecek inşallah oruç açma esnasında hep dua et bebeğine o dua geri çevrilmiyor çok şükür ❤️

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Öncelike hepinize hayırlı ramazanlar prensesler. Kayra yı bir çoğunuz biliyor doğduğu andan itibaren uzamış sarılık vs geçirdi yanı sıra vir çok da enfeksiyon tabili birde kansızlık sıkıntı şu ki ben kayraya çeşit çeşit ilaçlar kullandım doktor gözetimi altında ama hiç bir türlü HGB değeri yükselmiyor yani sürekli 8 ve 9 arasında olması gereken de 10 ve 12 arası ama yok 15 gün önce yine gittik doktor bu sefer ferro sanol kullanmaya başla dedi sabha akşam verdim aç karna ve verdikten yarım saat sonra karnını doyurdum hep bugun bir umut gittim kan değeri yükselmke yerine düşmüş doktor çocukta ya enfeksiyon var yada senin. Değerlerin normal değil dedi gittim kendimde kan verdim ama benim değlerim hepsi. Normal hemogramdan turunda demire kadar hepsi iyi. Sorum şu enfeksiyon kansızlık yapıypr mu yarın da enfeksiyon var mı yok mu diye götüreceğim 🤦🏻‍♀️ dert bitmiyoe yemin ederim çok uzun oldu hakkınızı helal edin hayırlı geceler
Canım benim çok iyi biliyorum zorlu süreçten geçtiniz hala daha devam ediyor. Enfeksiyon kansızlığı etkiler mi azda olsa evet etkiler. Yarın sonuçlardan sonra belki olur kuzum. Kayra büyüdü artık pekmezi sulandırıp vermeyi dene 1 ay boyunca düzenli sonra sonuçlarına baktır tekrar inşallah şifa olur 🤲 çoğu arkadaşım bu şekilde verdi kansizkigi düzeldi bebişlerin

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Allahım sanada yardım etsin canım inşallah istediğiniz sonuçları alırsınox hastaneden rabbim şafi ismi ile şifa versin inşallah miniklere önceliklede bizimkilere 🤲🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Düzelmiyor onu da denedim 🥺

Amin kuzum amin kafayı yiceö her şey üst üste geldi o kadar doluyum ki aileme bir yandan kayranın rahatsızlığına bir yandan
Ailene ne oldu canım
Canım bu günlerde geçecek hayırlısıyla büyüyecek kocaman adam olacak diyeceksin Kayra beyy ben seninle ne çektim bebekken güleceksiniz 🥰🤣😚

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Öncelike hepinize hayırlı ramazanlar prensesler. Kayra yı bir çoğunuz biliyor doğduğu andan itibaren uzamış sarılık vs geçirdi yanı sıra vir çok da enfeksiyon tabili birde kansızlık sıkıntı şu ki ben kayraya çeşit çeşit ilaçlar kullandım doktor gözetimi altında ama hiç bir türlü HGB değeri yükselmiyor yani sürekli 8 ve 9 arasında olması gereken de 10 ve 12 arası ama yok 15 gün önce yine gittik doktor bu sefer ferro sanol kullanmaya başla dedi sabha akşam verdim aç karna ve verdikten yarım saat sonra karnını doyurdum hep bugun bir umut gittim kan değeri yükselmke yerine düşmüş doktor çocukta ya enfeksiyon var yada senin. Değerlerin normal değil dedi gittim kendimde kan verdim ama benim değlerim hepsi. Normal hemogramdan turunda demire kadar hepsi iyi. Sorum şu enfeksiyon kansızlık yapıypr mu yarın da enfeksiyon var mı yok mu diye götüreceğim 🤦🏻‍♀️ dert bitmiyoe yemin ederim çok uzun oldu hakkınızı helal edin hayırlı geceler
Geçmiş olsun aysenurum rabbim şifa versin Kayra pasama benim bir bilgim yok canim olan yazar

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Hayırlı ramazanlar canım benim ❤️
Rabbim şifalar versin inşallah iyi olacak inşallah Kayra annesi 🥰
Kansızlık için dana veya kuzu ciğeri kırmızı et kırmızı meyveler kurutulmuş meyveler yeşil yapraklı sebzeler patates tahıllar yumurta sarısı gibi besinler demir eksikliği için çok iyi kuzum bunları kayraya veremesende eğer sen tüket pekmez su ile karıştırip ta verebilirsin tam bir ilaç gibi elinden geldiğince bu besinleri tüket ve bol bol emzir ki Kayra ya geçsin canım

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Cok geçmiş olsun canım benim acil şifalar inşallah Allah yardımcınz olsun bayağı zorlu şeyler atlattiniz gerçekten ya inşallah sonuçlar güzel çıkar herşey düzelir bnm oğlum da öyleydi kansızlık demir eksikliği vardı kan ilacı vs kullandık geçti şükür canım doktor pekmezi önermişti azıcık versen ya da meyve suyu gibi sulandırıp versen canım belki düzelir yani inşallah faydası olur başka da akıma bir şey gelmedi ya
Öncelike hepinize hayırlı ramazanlar prensesler. Kayra yı bir çoğunuz biliyor doğduğu andan itibaren uzamış sarılık vs geçirdi yanı sıra vir çok da enfeksiyon tabili birde kansızlık sıkıntı şu ki ben kayraya çeşit çeşit ilaçlar kullandım doktor gözetimi altında ama hiç bir türlü HGB değeri yükselmiyor yani sürekli 8 ve 9 arasında olması gereken de 10 ve 12 arası ama yok 15 gün önce yine gittik doktor bu sefer ferro sanol kullanmaya başla dedi sabha akşam verdim aç karna ve verdikten yarım saat sonra karnını doyurdum hep bugun bir umut gittim kan değeri yükselmke yerine düşmüş doktor çocukta ya enfeksiyon var yada senin. Değerlerin normal değil dedi gittim kendimde kan verdim ama benim değlerim hepsi. Normal hemogramdan turunda demire kadar hepsi iyi. Sorum şu enfeksiyon kansızlık yapıypr mu yarın da enfeksiyon var mı yok mu diye götüreceğim 🤦🏻‍♀️ dert bitmiyoe yemin ederim çok uzun oldu hakkınızı helal edin hayırlı geceleh

Cok geçmiş olsun canım benim acil şifalar inşallah Allah yardımcınz olsun bayağı zorlu şeyler atlattiniz gerçekten ya inşallah sonuçlar güzel çıkar herşey düzelir bnm oğlum da öyleydi kansızlık demir eksikliği vardı kan ilacı vs kullandık geçti şükür canım doktor pekmezi önermişti azıcık versen ya da meyve suyu gibi sulandırıp versen canım belki düzelir yani inşallah faydası olur başka da akıma bir şey gelmedi ya
Ferro sanol bende gebelik var diye kullanıyorum ama aynı halsizlik vs var sanki hiç fayda etmiyor gibime geliyor

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Benimde kanımda enfeksiyon var canım kan değerlerim bi yukseliyo bı düşüyor.ilac kullanıyorum 7yildir🥴 aynı şekilde kansızlığım da var çok geçmiş olsun canım oglunda da enfeksiyon varsa kansızlıkda var bence bende olduğu gibi 🥴

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Pekmez yedir bişeyi kalmaz

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım benim çok iyi biliyorum zorlu süreçten geçtiniz hala daha devam ediyor. Enfeksiyon kansızlığı etkiler mi azda olsa evet etkiler. Yarın sonuçlardan sonra belki olur kuzum. Kayra büyüdü artık pekmezi sulandırıp vermeyi dene 1 ay boyunca düzenli sonra sonuçlarına baktır tekrar inşallah şifa olur 🤲 çoğu arkadaşım bu şekilde verdi kansizkigi düzeldi bebişlerin
Ya eminem onuda yaptım ama yok valla çok yoruldum

Ne olmadi ki sümeyram yemin ederim bir an önce gitmek istiyorum ben babamı görmeye geldim aöa keşke gelmeysedim diyorum evde kimsenin yüzü gülmüyor düşün dün de resmen kızılca kıyamet koptu kayra korkudan ağladı etti🤦🏻‍♀️
Ailene ne oldu canım
Canım bu günlerde geçecek hayırlısıyla büyüyecek kocaman adam olacak diyeceksin Kayra beyy ben seninle ne çektim bebekken güleceksiniz 🥰🤣😚

Hayırlı ramazanlar canım benim ❤️
Rabbim şifalar versin inşallah iyi olacak inşallah Kayra annesi 🥰
Kansızlık için dana veya kuzu ciğeri kırmızı et kırmızı meyveler kurutulmuş meyveler yeşil yapraklı sebzeler patates tahıllar yumurta sarısı gibi besinler demir eksikliği için çok iyi kuzum bunları kayraya veremesende eğer sen tüket pekmez su ile karıştırip ta verebilirsin tam bir ilaç gibi elinden geldiğince bu besinleri tüket ve bol bol emzir ki Kayra ya geçsin canım
Ciğer ve kırmızı et hiç vermedim canım ama diğer bahsettiğim helede patates ve yumurta bir numaralı besinlerimizi benim değerlerim normal dün sırf benimki kötüsüe diye kan verdim ama benimkiler ilaç kullanmadığım halde maşallah yani son çare olarak enfeksiyon kalıyor ve ben anti cmvden baya korkuyorum 😩

Ferro sanol bende gebelik var diye kullanıyorum ama aynı halsizlik vs var sanki hiç fayda etmiyor gibime geliyor
Ya özlemim onuda verdim ama olmuyor 🤦🏻‍♀️ hayır anlamadım bu kadar şeye rağmen neden yükselmiyor çocuğa resmen günde 3 kez kan şlacı veriyordum ama yok gram fayda etmemiş kusmamması için bile o kadar uğraştım doktor geri mi çıkardı ilacı fsyda etmemiş diyor ama kayra ilacı aldıktan sonra bir kere öğürmedş bile 🥺🥺

Öncelikle geçmiş olsun canım 🤲 sizlerede hayırlı Ramazan'lar 🤲🌹 kansızlık bir belirti veriyor mu merak ediyorum

Rabbim şafi ismi ile şifa versin 🤲 bir an evvel iyi oldun paşa 🤲❤️
Bana kalsa veriyor çünkü kayra sersem gibi yani ben kayranın sersemliğini ona bağlıyorum

Benimde kanımda enfeksiyon var canım kan değerlerim bi yukseliyo bı düşüyor.ilac kullanıyorum 7yildir🥴 aynı şekilde kansızlığım da var çok geçmiş olsun canım oglunda da enfeksiyon varsa kansızlıkda var bence bende olduğu gibi 🥴
Canım sanada geçmiş olsun doğduğunda dediğim gibi iki çeşit enfeksiyon vardı biri ikaç ile geçti diğer anti cöv de doğumdan 2 ay sonra geçti o ara bende de anti cöv vardı ve o varken iyi hatırlıyprum değerlerim yerdeydi sonra ne oldu ise o aniden gitti bizden kayranın değerleri O ay yükseldi sonradan yine aynı kan ilacı vs kullanfım ama 4 ay önce bir gittim doktor normal sıradan bir günde sadece kanına bakma istedi o zamsn öğrendik ilaçların fayda etmediğimi

Pekmez yedir bişeyi kalmaz
Sanmıyprum onu da burada sorup verdim sma yok 🥺

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar