Kızlar Konumuz "Minik Demir"

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Kızlar Konumuz \"Minik Demir\" başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,343 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Kızlar Konumuz \"Minik Demir\"
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Hatırlarsanız bebeği ameliyat olacak bir hanımefendi vardı oğlunun ismi demirdi.Hanimefendinin ismini unuttum ondan belki görür diye bu postu açtımm. Annesi minik Demir nasıl hastaneden taburcu oldunuz mu ?
Rabbim şifa versin inşallah Demir bebişe. Evlatla sınanmak çok zor rabbim kimsenin başına vermesin

Bir Mucizee

Kayıtlı Üye
rank
Hatırlarsanız bebeği ameliyat olacak bir hanımefendi vardı oğlunun ismi demirdi.Hanimefendinin ismini unuttum ondan belki görür diye bu postu açtımm. Annesi minik Demir nasıl hastaneden taburcu oldunuz mu ?
Demirim çok iyi Allah'a şükürler olsun ,yanımda uyuyor mışıl mışıl, taburcu olduk çok şükür uzun sürdü biraz ama oldu sonunda, çok teşekkür ederim herkese ,Allah razı olsun 🙏 Allahim herkesin bebisine sağlıklı mutlu uzun ömürler versin inşallah 🙏🙏❤️❤️

Demirim çok iyi Allah'a şükürler olsun ,yanımda uyuyor mışıl mışıl, taburcu olduk çok şükür uzun sürdü biraz ama oldu sonunda, çok teşekkür ederim herkese ,Allah razı olsun 🙏 Allahim herkesin bebisine sağlıklı mutlu uzun ömürler versin inşallah 🙏🙏❤️❤️
Amin inşallah canım Demir’i öp yerimize🥰❤️

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Çok şükür canım gözün aydın çok geçmiş olsun

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Çok geçmiş olsun canım yerimize op minigimi rabbim bidaha yasatmasin🤲

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ayy çok sevindim gerçekten rabbim bir daha yaşatmasın inşallah 🤲🏻. Durmadan aklıma geliyordu minik çok şükür cok.🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.