Sorum var Kizlar korkuyorummmmm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde kullaniciiii066 tarafından oluşturulan Kizlar korkuyorummmmm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 578 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar korkuyorummmmm
Konbuyu başlatan kullaniciiii066
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Çok tedirgin oldum saten bu enfeksiyon da gelmedi felaket kaşıntı oluyor uykumdan uyandıracak derecede sıkıntıya girdin gece gece
Sana tavsiyem sık sık duş al ama asla şampuan kullanma ilişkiden uzak dur ilişki de çok tetikliyor yani 1 gafta iyiyim diye düzeldi sanma 1 ay da anca geçiyor. Bol bol su iç . Ve vajınana su hariç başka hiç bir şey sürme

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kizlar ben geçen haftalarda enfeksiyon olmuştum şuan 12 haftalik gebeyim bana vajinal yolla ovul verdi doktor ben onu kullandim biraz daha geçmişti şimdi kaşıntı akinyi tekrar başladı bende e nabiz dan o ovulin ismi ne diye baktım tekrar almak için ama trivag ovul yazıyor kullandıktan sonra hatırladım geçen hafta ki kullandığım la aynu değil kizlar cok korkuyorum bisey olur mu 😔😔😔😔😔
Birşey olmaz ama gebelik boyunca doktor önerisi olmadan kafanıza göre ilaç kullanmayın lütfen bebeği riske atmayın

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Buna katılıyorum kendin doktorun eski yazdğı reçetede ki ilacı almak yerine yeniden doktora muayene olup başka bir ilaç yazmasını bekleyebilirsin. Kullandığın ilaca göre belki de enfeksiyon değeri düştü ama hala varlığı devam ediyor ise ilacın dozu fazla gelebilir
Birşey olmaz ama gebelik boyunca doktor önerisi olmadan kafanıza göre ilaç kullanmayın lütfen bebeği riske atmayın

kullaniciiii066

Kayıtlı Üye
rank
Sana tavsiyem sık sık duş al ama asla şampuan kullanma ilişkiden uzak dur ilişki de çok tetikliyor yani 1 gafta iyiyim diye düzeldi sanma 1 ay da anca geçiyor. Bol bol su iç . Ve vajınana su hariç başka hiç bir şey sürme
Iliski ye hiç girmedim hamile kaldigimi öğrendiğimden beri ama işte benim bebek olmadan önce de olmuştu böyle Bi kere şimdi daha çok sıklaştı tek ağrısın da kasinmasin gerçekten çok berbat bissy ya dusumu hep alırım şampuan da o bölgeye hiç sürmem neden oldu bilemedim tekrardan

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Ke
Iliski ye hiç girmedim hamile kaldigimi öğrendiğimden beri ama işte benim bebek olmadan önce de olmuştu böyle Bi kere şimdi daha çok sıklaştı tek ağrısın da kasinmasin gerçekten çok berbat bissy ya dusumu hep alırım şampuan da o bölgeye hiç sürmem neden oldu bilemedim tekrardan
Ya bende ilk oğlumda öyleydim 2 ay antibiyotik ve vajinal fitil kullandım geçti sonra gebe kaldım şükür ondan sonra olmadı ilk resmen tedavisini oldum yani şuan kızıma gebeyim şükür ki sorun yok illet bir şey insanın ağlayası geliyor 🥺🥺🥺

kullaniciiii066

Kayıtlı Üye
rank
Ke

Ya bende ilk oğlumda öyleydim 2 ay antibiyotik ve vajinal fitil kullandım geçti sonra gebe kaldım şükür ondan sonra olmadı ilk resmen tedavisini oldum yani şuan kızıma gebeyim şükür ki sorun yok illet bir şey insanın ağlayası geliyor 🥺🥺🥺
Gerçekten çok zor ya allahim kızınızı sag salim kucağınıza almak nasip etsin🌸

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Kizlar ben geçen haftalarda enfeksiyon olmuştum şuan 12 haftalik gebeyim bana vajinal yolla ovul verdi doktor ben onu kullandim biraz daha geçmişti şimdi kaşıntı akinyi tekrar başladı bende e nabiz dan o ovulin ismi ne diye baktım tekrar almak için ama trivag ovul yazıyor kullandıktan sonra hatırladım geçen hafta ki kullandığım la aynu değil kizlar cok korkuyorum bisey olur mu 😔😔😔😔😔
Şuan nasılsın canim

Tüm sayfalar yüklendi.