Kızlar kötüyüm yardım edin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan Kızlar kötüyüm yardım edin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,079 kez görüntülenmiş, 55 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar kötüyüm yardım edin
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Çıkma cnm ya amin inşallah canım benim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen öyle olalım hizmetçi gibi duralım evde diyorlar
Bir ara pandemiden işten çıkarmışlardı tutturdu çocuk diye, kadın olarak haklarım var ücretli izni doğum parası süt izni dedim, hem çocuk büyümeden beni sonra kim işe alacak dedim.Taa boşanmaya kadar gittik.Sonra iş buldum ettim kendi çabalarımla geldi pişmanım diye sonradan çocuğumuz oldu.Ne güzel 4 ay maaş da aldım 6 ay ücretsiz izin aldım dönünce de süt iznim var.Evde oturup para aldım sefam olsun valla ona kalsa elimi açıp bekleyecektim senelerce o da gezip duracaktı ben çocuk bakarken nasıl olsa Hazal bir yere gidemez

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Doğru söylüyosun canım inşallah aranız düzelir
İnşallah canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bir ara pandemiden işten çıkarmışlardı tutturdu çocuk diye, kadın olarak haklarım var ücretli izni doğum parası süt izni dedim, hem çocuk büyümeden beni sonra kim işe alacak dedim.Taa boşanmaya kadar gittik.Sonra iş buldum ettim kendi çabalarımla geldi pişmanım diye sonradan çocuğumuz oldu.Ne güzel 4 ay maaş da aldım 6 ay ücretsiz izin aldım dönünce de süt iznim var.Evde oturup para aldım sefam olsun valla ona kalsa elimi açıp bekleyecektim senelerce o da gezip duracaktı ben çocuk bakarken nasıl olsa Hazal bir yere gidemez
Çok güzel yapmışsın cnm ♥️ tebrik ederim seni böyle güçlü olmaya devam erkek milletine bakarsak ohoo halimiz yaman olurfu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar