Kızlar lütfen bakarmısınız acil🙏

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Efsane1999 tarafından oluşturulan Kızlar lütfen bakarmısınız acil🙏 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 641 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar lütfen bakarmısınız acil🙏
Konbuyu başlatan Efsane1999
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Balığın annesi

Efsane1999

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben 29+1 haftalık hamileyim akıntım artmaya başladı son günler birde kaşınma oluyor aranızda böyle olan varmı acaba?neden olsunki böyle☹

Kızlar ben 29+1 haftalık hamileyim akıntım artmaya başladı son günler birde kaşınma oluyor aranızda böyle olan varmı acaba?neden olsunki böyle☹
İdrar yolu enfeksiyonu muhtemelen bı kadın doğum doktoru ile görüsürseniz ilaç veya fitil verir enfeksiyon gebelikte önemli bir konu ertelemeden doktor ile görüşün

Efsane1999

Kayıtlı Üye
rank
Doktorunla görüş canım mantarda olmuş olabilirsin enfeksiyondan kapmiş olabilirsin geçmiş olsun şimdiden
Çok teşekkür ederim canım konuşucam dr la
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İdrar yolu enfeksiyonu muhtemelen bı kadın doğum doktoru ile görüsürseniz ilaç veya fitil verir enfeksiyon gebelikte önemli bir konu ertelemeden doktor ile görüşün
Tamam sagolun bilgi verdiginiz için

Balığın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Enfeksiyon canım mutlaka kadın hastalıkları ve doğum uzmanı görüş bende öyleyim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doktorunla görüş canım mantarda olmuş olabilirsin enfeksiyondan kapmiş olabilirsin geçmiş olsun şimdiden
Canım doktor la gorusecektin sen nasıl oldun bebek nasıl sezaryen için gün verdimi merak ettim seni

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar