Kizlar lutfen bakarmisiniz moralim cok bozuk

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sessiz hüzünüm tarafından oluşturulan Kizlar lutfen bakarmisiniz moralim cok bozuk başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,299 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar lutfen bakarmisiniz moralim cok bozuk
Konbuyu başlatan Sessiz hüzünüm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatoş koç

Busratuna

Kayıtlı Üye
rank
25 haftalik hamileyim mide bulantisi icin ONZYD 4 mg kullaniyom ikiye bolup iciyom yani gunde 2 mg aliyom ama herkes niye hala ilac aliyosun zararli yok bagimlilik yapar duzgun doktora da denk gelmedim ki detayli bi sekilde anlatayim10 haftalikken kadin doktor bu ilaci yazdi ondan sonrada o doktora denk gelemedim , oda icip icmimemem gerektigni solesin kac defa birakmaya calistim o kadar kotu oluyom ki ayaga kalkamiyom koyde yasiyom bi oglum var esim yok ev soguk usutuyom surekli ilac aldigim halde anca idare edyom bide almayinca dayanilacak gibi degil artik , kac gun once ara verdim dayanamadim bi biraktimmi bi hafta aliyom anca duzeliyom artik doguma kadar almak zorundayim ilci aldgm halde dun sabah kustum her ogurdugumde karnima oyle bi baski oldu ki catlicak gibi oldu karnim artik kusamiyomda cok zorlaniyom bole doguma kadr bole agir ilac kullanmak zorunda olan varmi prilam kullansam gene icim rahat olcak ama bu ilac agir bi ilac cok bozuk morlaim ne yapcam bilmiyom 3 bucuk ayda dayanilacak gibi degil 😔😔😔
Bende o ilacı içtim bana birtek o iyi geldi hep serumluktum ben tam içiyordum günde 3 tane yarım değil . Sen konuşanlara bakma bu ilaçlar hamileler için 37 ye geldim bana zararı olmadı 20. Haftalarda geçmişti benim herkesin farklı oluyor kimisi doğuma kadar kusuyor normaldir canım Allah sabır versin

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Ben de kusma
25 haftalik hamileyim mide bulantisi icin ONZYD 4 mg kullaniyom ikiye bolup iciyom yani gunde 2 mg aliyom ama herkes niye hala ilac aliyosun zararli yok bagimlilik yapar duzgun doktora da denk gelmedim ki detayli bi sekilde anlatayim10 haftalikken kadin doktor bu ilaci yazdi ondan sonrada o doktora denk gelemedim , oda icip icmimemem gerektigni solesin kac defa birakmaya calistim o kadar kotu oluyom ki ayaga kalkamiyom koyde yasiyom bi oglum var esim yok ev soguk usutuyom surekli ilac aldigim halde anca idare edyom bide almayinca dayanilacak gibi degil artik , kac gun once ara verdim dayanamadim bi biraktimmi bi hafta aliyom anca duzeliyom artik doguma kadar almak zorundayim ilci aldgm halde dun sabah kustum her ogurdugumde karnima oyle bi baski oldu ki catlicak gibi oldu karnim artik kusamiyomda cok zorlaniyom bole doguma kadr bole agir ilac kullanmak zorunda olan varmi prilam kullansam gene icim rahat olcak ama bu ilac agir bi ilac cok bozuk morlaim ne yapcam bilmiyom 3 bucuk ayda dayanilacak gibi degil 😔😔😔
Benim de kusma bulantım çoktu canım 4 ay bitti onlarda bitti

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar