Kizlar lütfen cevaplayın

• Konbuyu başlatan Shshs
  • Toplam 9 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Shshs tarafından oluşturulan Kizlar lütfen cevaplayın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 316 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar lütfen cevaplayın
Konbuyu başlatan Shshs
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rukiye27

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Yavaş yavaş âdet oluyorsun canım doktora hiç gittin mi yani doğumdan sonra normal de ben spiral taktırdım olmamıştım ondan sonra gittim doktora anlattım gebelik var mı diye baktı yoktu adet söktürücü verdi kullandım ondan sonra hep oldun

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ben 7 ay önce sezeryan doğum yaptım adet olmadım henüz beyaz sümüksü akıntım hep geliyordu dün akintida pembe de vardı bugün kırmızı da vardı ne olabilir normal mi
Adet oluyor olabilirsin canım benim 9 ay oldu hala regl olmadım 😂😂hayat bana güzel valla miss

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Ben 7 ay önce sezeryan doğum yaptım adet olmadım henüz beyaz sümüksü akıntım hep geliyordu dün akintida pembe de vardı bugün kırmızı da vardı ne olabilir normal mi
Canım adet olabilirsin ama bir yıl olmayan varmış ama dikkatli ol hamilede olma çünkü doktor bana lohusa lik geçtiği gün hamile kalabilirsin dedi süt korumaz dedi 😅😅

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar