Sorum var Kızlar lütfen yardımcı olun

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nesli♥️efla♥️ayazım tarafından oluşturulan Kızlar lütfen yardımcı olun başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 536 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar lütfen yardımcı olun
Konbuyu başlatan Nesli♥️efla♥️ayazım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Oğlum çok kötü öksürüyo yani artık sanki ciğerleri çıkacakmış gibi ben dahi ağlıyorum o öksürdüğünde doktora götürdüm bi iğne yaptılar ve orda şurup icirdiler ama hep aynı geçmiyo öksürük şurubu yasakmış vermediler ne yapmam gerekiyor bilgisi olan varmı uyku yok göğsümü dahi ememiyo zeytin yağı verdim sürekli su veriyorum geçmek bilmiyor
Acile mi götürdün canım zaten acilde bir şey yapmıyorlar ki sen normal çocuk doktoruna da göster öksürüğü artmasın Allah korusun bronşite falan çevirebilir

Acilde maalesef fazla ilgilenmiyoar düşün benim yüzüme soba patladı yüzüm kasım gözüm mahfoldu pansuman yapıp gönderdiler hiç ilgi alaka yok
Aynen öyle canm zaten bi şurup verdiler orda bana dedi sen ateşini düşürmeye çalış yani onların yapması gereken çok şey var ama maalesef bizde tm diyip geçiyoz 😏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar