Kızlar merak ettim asermeye ne zaman başladınız 🥰🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ömer Talha’nın annnesi 😍 tarafından oluşturulan Kızlar merak ettim asermeye ne zaman başladınız 🥰🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,546 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar merak ettim asermeye ne zaman başladınız 🥰🥰
Konbuyu başlatan Ömer Talha’nın annnesi 😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yaseminn
Ne mutlu Allah muhabbetimiz mutluluğunuzu arttırsın canım bı kaynanam var kusuz konuşmayız hiç istemez beni ikinciye hamileyim daha oğlunu bile arayıp hayırlı olsun demedi bide aynı binada oturuyoruz o girişte ben 3 katta ortada eltim var hiç birimiz birbirimizle konusmuyoruz ilk başlarda beni köle olarak kullanmaya çalıştılar eşim tartıştı ben karımı sokakta bulmadım diye neden beni savunuyor diye küstü ler mesafe koydular kaynanamla en başından beri beni istemez boşanalim diye bekliyordu habire tartışma çıkarır dururdu evde iki gülüp kahkaha atsak ciksr bize kavga çıkarır inerdi assa ikinciye hamile olduğumu duyunca dahada konuşmuyor artık 🤣
Ne güzel canım eşin seni savunuyor masallah 😂😂🥰 bizde pek anlaşıyor değiliz 😂😂😂

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 22. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık kabak büyüklüğünde.
Bebeğimiz yeni doğanın minik kopyası halini aldı. gözler oluştu fakat iris hala siyah pigment halinde. ince tüyler (laguna) cildi kaplar. pankreas hormon üretimine başlar. Cilt değişiklikleriniz artmaya devam eder. kalça, karın ve gögüste sellülitler oluşmaya
başlar. kaşıntı olabilir. nemlendirici kremler kullanılabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 29 cm ağırlıgı 470 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Balığın annesi

Kayıtlı Üye
rank
4+4 teyim ciğer aseriyorum vs vs normal mi ya araştırdım ama siz ne zaman asermeye başladınız
Ben hamile olduğumu bilmiyordum Atina dayken ben yaşadığım yer yazlık balıkçı kasabasıydi bı evden geçerken bahçesinde nektarı gördüm canım çekti sabah bende alırım dedim meğer hamileymiş im 11gun falandı hamile olalı ama bilmiyordum

Bebeğimiz yeni doğanın minik kopyası halini aldı. gözler oluştu fakat iris hala siyah pigment halinde. ince tüyler (laguna) cildi kaplar. pankreas hormon üretimine başlar. Cilt değişiklikleriniz artmaya devam eder. kalça, karın ve gögüste sellülitler oluşmaya

Nina

Kayıtlı Üye
rank
4+4 teyim ciğer aseriyorum vs vs normal mi ya araştırdım ama siz ne zaman asermeye başladınız
Ilk gebeligimde salatalik turşusu aşermiştim.2ci hamilelikte henuz hic belli diyildi.aşermemden bildim hamile olduğumu.tatli pasta cok aşeriyordum.12_14 haftaya kadar oluyo.sonra pek fazla olmuyo

Ilk gebeligimde salatalik turşusu aşermiştim.2ci hamilelikte henuz hic belli diyildi.aşermemden bildim hamile olduğumu.tatli pasta cok aşeriyordum.12_14 haftaya kadar oluyo.sonra pek fazla olmuyo
Hım suan hiç bişey yiyemeden ya kokuyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim ben cenet hurmasi aseriyorum Allahdan movsumudur🤣dun cilek isdedim sagolsun esim onuda buldu
Masallah canım 🥰🥰😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.