Kızlar merhaba bana yardımcı olabilir misiniz 🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde Seda_ tarafından oluşturulan Kızlar merhaba bana yardımcı olabilir misiniz 🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 249 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Kızlar merhaba bana yardımcı olabilir misiniz 🥰
Konbuyu başlatan Seda_
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çağnurrr20

Seda_

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba 1 senedir evliyim doğum kontrol hapı yöntemiyle korunuyordum 15 gün önce hapı bıraktım 6 7 gün önce eşimle birlikte olduk adet olmama daha 17 gün var ve lavaboya gittiğimde böyle birşey gördüm çok özür diliyorum görüntü için ama çok bilinçsizim sizce bu ne olabilir bebek İstiyoruz fakat 6 7 günde böyle yerleşme kanaması gibi bir şey olabilir mi birde göğüslerimde hassasiyet ve kasıklarımda ağrı var bir de karın krampları 🥲

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar merhaba 1 senedir evliyim doğum kontrol hapı yöntemiyle korunuyordum 15 gün önce hapı bıraktım 6 7 gün önce eşimle birlikte olduk adet olmama daha 17 gün var ve lavaboya gittiğimde böyle birşey gördüm çok özür diliyorum görüntü için ama çok bilinçsizim sizce bu ne olabilir bebek İstiyoruz fakat 6 7 günde böyle yerleşme kanaması gibi bir şey olabilir mi birde göğüslerimde hassasiyet ve kasıklarımda ağrı var bir de karın krampları 🥲
Hapı bırakma ile ilk seferinde gebelik oluşmaz birkaç ay düzene girmesi lazım resim konusunda gelicek olursak lütfen bidaha paylaşım yapma ne olduğunu merak ediyorsan götür doktora göster resmi seni çok iyi bilgilendiriri

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hapı bırakma ile ilk seferinde gebelik oluşmaz birkaç ay düzene girmesi lazım resim konusunda gelicek olursak lütfen bidaha paylaşım yapma ne olduğunu merak ediyorsan götür doktora göster resmi seni çok iyi bilgilendiriri
Yok yok illa o fotoyu atacaklar ben kimse görmeden kaldırdım insanlarda empati duygusu yok hamile var görür midesi bulanır demiyorlar artık bu dilde konuşmak daha mantıklı

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ben bilmeden gördüm hemen çıktım sayfadan hayır foto atınca ne oluyo yani
Ne olsun burada herkes profesör doktor ya 😂😂 görünce anlıyor hayır anlamıyorum ya insan doktor derdini anlatmaya utanıyor yeri geliyor bizim milletimiz iç çamaşırını pedini onu bunu paylaşıyor ya şaka gibiler

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Ne olsun burada herkes profesör doktor ya 😂😂 görünce anlıyor hayır anlamıyorum ya insan doktor derdini anlatmaya utanıyor yeri geliyor bizim milletimiz iç çamaşırını pedini onu bunu paylaşıyor ya şaka gibiler
Cidden ya valla katılıyorum ben ultrason için karnımı açınca bile çekiniyorum valla 😂😂

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Hiç bir fikrim yok cnm rabbim kucağını boş bırakmasın inşallah

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.