Kızlar merhaba

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ravza kılıç tarafından oluşturulan Kızlar merhaba başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,668 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar merhaba
Konbuyu başlatan Ravza kılıç
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ravza kılıç

Ravza kılıç

Kayıtlı Üye
rank
Bana yardımcı olabilirmisiniz 8 haftalık hamileyim bulantilarım çok kotu ayağa kalkacak halim bile yok bulantı hapı kullanıyorum ise yaramıyor siz ne kullandiniz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bana yardımcı olabilirmisiniz 8 haftalık hamileyim bulantilarım çok kotu ayağa kalkacak halim bile yok bulantı hapı kullanıyorum ise yaramıyor siz ne kullandiniz
Prilam kullanıyorum ama faydası olmuyo

Derya46

Kayıtlı Üye
rank
Benim de cok oluyordu iki gunde bir oluyor canim dramamine 50mg kullaniyorum doktorum onu yazdi sabah kalkınca direk havuç yiyorum iyi geliyor bulanti hapinida gunde 1 iciyorum artik
Marul tere roka salatalik tursusu kabak cekirdegi leblebi kraker sicak cay bunlar iyi geliyor bana bende ilk zamanlar agliyordum bulantim gecmiyor cok oluyordu sonra duzeldi dua da ediyorum Allaha şükür aşırı olmuyorum 🖐🤗

Ravza kılıç

Kayıtlı Üye
rank
Benim de cok oluyordu iki gunde bir oluyor canim dramamine 50mg kullaniyorum doktorum onu yazdi sabah kalkınca direk havuç yiyorum iyi geliyor bulanti hapinida gunde 1 iciyorum artik
Marul tere roka salatalik tursusu kabak cekirdegi leblebi kraker sicak cay bunlar iyi geliyor bana bende ilk zamanlar agliyordum bulantim gecmiyor cok oluyordu sonra duzeldi dua da ediyorum Allaha şükür aşırı olmuyorum 🖐🤗
Kaçıncı haftada gecti

Esra A.

Kayıtlı Üye
rank
Başucuna sarı leblebi koy canım gözünü acar acmaz ondan ye hemen az da olsa bastırır. Ama yinede herkez de farklı olur benimde kullanmadıgım sey kalamdı ilk gebeligimde cok kötüydü bulantım bundada aynı simdi. Saglıkla gelsinde gecer zamanla sıkıntı etme

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Prilam kullanıyorum ama faydası olmuyo
İlk gebeliğimde bnde öyleydim canm birşey etki etmiyo serumla ayakta kalıyodum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar