Kızlar mobilya beşik kullananlarınız varmı büyüye bilen olanlardan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 2 prenses annesi tarafından oluşturulan Kızlar mobilya beşik kullananlarınız varmı büyüye bilen olanlardan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 795 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar mobilya beşik kullananlarınız varmı büyüye bilen olanlardan
Konbuyu başlatan 2 prenses annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Prensesannesii12

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Herkez park beşik rahat kullanışlı olur diyo ama ben mobilya beşik istiyorum araştırdık 5 yaşına kadar kullanabilirmiş sonradan da normal yatak boyu olabiliyor ileride tekrar baza almak zorunda da kalmam diye düşünüyorum eğer park beşik alırsamda diğeri çok içimde kalacak Aranızda kullananlarınız varmı içi derin beşiğin anne yanı da olabiliyor

Didem47

Kayıtlı Üye
rank
Ben de büyüyebilen aldim bence daha kullanışlı görsellik acısından da çok güzel duruyor daha 2 ayim var doğuma kullanamadım ama memnum kalacagimdan eminim

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben de büyüyebilen aldim bence daha kullanışlı görsellik acısından da çok güzel duruyor daha 2 ayim var doğuma kullanamadım ama memnum kalacagimdan eminim
Ya aynen hem görsel açıdan da büyüyebilen daha güzel hem içi derin hemde kenarı asansörlü kademeli istersen anne yanı da olabiliyor daha sonrasında büyük yatak boyutunda oluyor ve masası ve başucu dolabı olabiliyor sonrasında da bidaha masrafa gerek yok kullanışlı bence park beşik kullanışlı oluyor diyor çevremdekiler ama ben görsel açıdan pek beğenemiyorum kullanılışı da iyi olsun görselide
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimde 2 ay var ben daha almadım mayıs sonu haziran başı gibi bizim

Benimde 2 ay var ben daha almadım mayıs sonu haziran başı gibi bizim

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Herkez park beşik rahat kullanışlı olur diyo ama ben mobilya beşik istiyorum araştırdık 5 yaşına kadar kullanabilirmiş sonradan da normal yatak boyu olabiliyor ileride tekrar baza almak zorunda da kalmam diye düşünüyorum eğer park beşik alırsamda diğeri çok içimde kalacak Aranızda kullananlarınız varmı içi derin beşiğin anne yanı da olabiliyor
Oglumda buyuyen besik aldim ilk başlarda besik gibi kullandim bide cekmecesi dolabi herseyi bir yerde oldugu icin kullanışlı simdi 5 yaşında oğlum besik kısmını çıkardık yanındaki çekmeceli bolmeyide çıkardık bildiğin tek kişilik baza haline geldi cokta severek yatiyo canim evde yer yok diye kiza park besik aldim anne yani olarak yatagimin yanina koydum büyüdüğünde ne yaparım hic bilmiyorum bende 🤷

Esilanınannesi

Kayıtlı Üye
rank
Park beşik daha iyi ileride büyüdü zaman içine koy oynasın

Melek.

Kayıtlı Üye
rank
Bende aldım sonra da kullansın diye. Hiç boşuna almayın. Zaten benimki yatmadı yatak odasına da sığmadı. Park yatağa yattı 5,5 yaşına kadar minyon olunca sığdı.. Şimdi beşiği yatak yaptık. Ama normal bi yatak alsak daha iyiymiş. Hiç gerek yok. Kullanışsız bu zamana kadar fazlalıktı. Bide bizimki dandikmiş sanırım suntası kırıldı. Çekmecelerinin kapakları çıkıyor. O zaman için pahalıya almıştım bide. Sağa sola çektikçe de ayakları kırıldı.

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Oglumda buyuyen besik aldim ilk başlarda besik gibi kullandim bide cekmecesi dolabi herseyi bir yerde oldugu icin kullanışlı simdi 5 yaşında oğlum besik kısmını çıkardık yanındaki çekmeceli bolmeyide çıkardık bildiğin tek kişilik baza haline geldi cokta severek yatiyo canim evde yer yok diye kiza park besik aldim anne yani olarak yatagimin yanina koydum büyüdüğünde ne yaparım hic bilmiyorum bende 🤷
Oğlun büyüdüğünde ona baza alırsın canım kızda büyüyebilende yatar senelerce kullanılır yani mantıklı iyi yapmışsın

Park beşik daha iyi ileride büyüdü zaman içine koy oynasın
Bu büyüyebilen beşikte de 5 yaşına kadar kullanılabiliyormuş içi de geniş

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Ben yine ahşap sallanan düşünüyorum ama asansörlü klasik olandan, büyüyebilen değil, yalnız ortalama 5 -6 yaşına kadar kullanabiliyor.. bu kadar sene kullandıktan sonra büyüyebilen özelliğini kullanma firsati olmuyor sanki, ya ayaklari deforme oluyor yada sunta olduğu için dayanıklı olmuyor tekrar sökülüp o büyüyebilen özelliğini kullanmaya ama tercih sizin tabii ki 🤍

Gizem sonmez

Kayıtlı Üye
rank
Ben aldım hem çekmeceli hem buyuyebilen özelliği var cekmeceli olmasi cok kullanisli öncelikli olan kıyafetlerini dizdim 34 haftaligiz daha 😊

ErrBaa🧑🧒

Kayıtlı Üye
rank
Kızım 3.5 yaşına kadar park beşik kullandı ( ilk bir yılı üst kademe ) 5 ay öncede istediği odayı aldım .sorunsuz ni şekilde odasınıda çok severek yatıyo yanımıza gelmiyor Kendi istediği oldu diye.park beşigi bütün evde istediğim odaya götürüyorum.mobilya beşik sabit kalacak.birde çok bi modası kalmadı bence .sen bilirsin .fikrimi söyledim içinden nasıl geliyorsa öyle yap💐 beşiği toplayıp kaldımdım 2.5 ay sonrada kardesi kullanıcak inş

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar