Sorum var Kızlar naptınız bu gece eşinizle?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Lemanbb20 tarafından oluşturulan Kızlar naptınız bu gece eşinizle? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 802 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar naptınız bu gece eşinizle?
Konbuyu başlatan Lemanbb20
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Yılbaşı ancak bu kadar sıkıcı geçebilirdi. Benim kasık ağrılarım var uzanıyorum, eşimde kanepede tik tok içleyip şampanya içiyor. Sizler naptınız? Gezmeye falan çıktınız mı? Bişeyler yaptınız mı? 🥴
canim bizde 12 olmamis amma esimle kutladik saat 12 yi bekilyoruz disari cikaacaz

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Yılbaşı ancak bu kadar sıkıcı geçebilirdi. Benim kasık ağrılarım var uzanıyorum, eşimde kanepede tik tok içleyip şampanya içiyor. Sizler naptınız? Gezmeye falan çıktınız mı? Bişeyler yaptınız mı? 🥴
Kutlamıyoruz canım 🤣🤣. Sağ tarafında eşim sol tarafımda oğlum uyku moduna girmeye çalışıyorum onlar çoktan uyudu birde 🤣🤣

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kutlamıyoruz canım sağımda 3şim solumda bebem uyudu bizde kızımla ödev yapıyoruz herzamanki gibi bi gün değişiklik yok yani
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kutlamıyoruz canım 🤣🤣. Sağ tarafında eşim sol tarafımda oğlum uyku moduna girmeye çalışıyorum onlar çoktan uyudu birde 🤣🤣
Aha bu biz 🤣

Anneyavrusu

Kayıtlı Üye
rank
Bugün Mübarek belde Mekkenin fethi , Kuran'ı Kerîm okuduk Elhamdülillah 🤲🌸

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar