"Kızlar Nasılsınız Napiyorsunuz Nasıl Gidiyor Halinizi Hatrınızı Sorayım Dedim Nerelerdesiniz Özledim Sizleri ❤️🌺Herkez Postta Gelsin "

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"Kızlar Nasılsınız Napiyorsunuz Nasıl Gidiyor Halinizi Hatrınızı Sorayım Dedim Nerelerdesiniz Özledim Sizleri ❤️🌺Herkez Postta Gelsin \" başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,707 kez görüntülenmiş, 66 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı \"Kızlar Nasılsınız Napiyorsunuz Nasıl Gidiyor Halinizi Hatrınızı Sorayım Dedim Nerelerdesiniz Özledim Sizleri ❤️🌺Herkez Postta Gelsin \"
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Vallahi Urfa yanıyor ve Sali günü içi metroloji uyarı verdi daha sıcak olması bekliyor
Ay biz nisanda turla gelmiştik Urfa’ya o zaman bile nasıl sıcaktı hatta Harran’a gitmiştik dönüşte biri sıcak çarpmasından kusup ishal olmuştu otobüste kaç saat beklemiştik 😅 Şimdiyi düşünemiyorum bile Allah yardımcınız olsun

Bedia demir

Kayıtlı Üye
rank
Ay biz nisanda turla gelmiştik Urfa’ya o zaman bile nasıl sıcaktı hatta Harran’a gitmiştik dönüşte biri sıcak çarpmasından kusup ishal olmuştu otobüste kaç saat beklemiştik 😅 Şimdiyi düşünemiyorum bile Allah yardımcınız olsun
Yanıyoruz 46 dereceyi gördük cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Nasıl beğedinmi sehrimizi

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Selam canim iyiz çok şükür sen nasilsin Umut paşa nasil,🤩😍

O havayi bana da yolla kız ,🤩biz terlemekten hal olduk🥴 gene halimize bin şükürler olsun🙏
İyiyim nurum bende çok sukur yarın ogrenecem Allah'ın izniyle kuzum

Cocukları bir yandan sicaklık bir yadan ugrasıp duruyoruz
Evet kuzum aynen öyle

Çok şükür iyiyiz abla seni sormalı durumun bebiş nasl Allah in izniyle yarın güzel haberler alırsın
İyiyim kuzum bende bebiste iyiye gidiyor çok şükür senin nasıl gidiyor

Hiç deme ya bizim yaptığımız ev ybi yerde konteyner de yanıyor ya yine evler serin bizimkimden az da olsa
Canım ya kıyamam🥵

Allah nasip ederse Arya Nur olacak teyzesi 🥰
Maşallah. Çok güzel isim kuzum kaderi bahtı guzel olsun inşallah❤️🤲🏻

Evet ya bebeği n nasıl oldu cnm görmeye gittin mi
Kuzum yarın gitcem ziyaret gunu var

Ay herkes sıcaktan şikayet edince halime sevindim bizim Eskişehir yine iyi, akşam üşüyoruz cam kapı kapatıp örtünüp yatıyoruz 😅
Hahah bana gonder😂

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Yanıyoruz 46 dereceyi gördük cnm

Nasıl beğedinmi sehrimizi
Sizin merkezde çok kalamadık Harran’a Göbekli Tepe’ye de gittiğimizden ama balıklı göl, çarşınız falan çok güzeldi.Hele Göbekli Tepe’ye hayran kaldık çok değişik bi hissiyatı var oranın hele manzarası insan kendini o kadar ferah hissediyor ki bak bakabildiğin kadar uzaklara 🥰 Akşam sıra gecesinde de çok eğlenmiştik sizin müzikler çok hoşuma gidiyor zaten 💃🏻 Bi de sıra gecesinin çıkışta tam otobüse bindik yanda düğün vardı kavga çıkmıştı gelinle damat kaçıyordu düğünden, millet birbirine girdi otobüsten dizi izler gibi izledik 😂

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
İyi yapmışsın kuşum 🥰 iyiyiz çok şükür canım sen nasılsın iyi misin Paşa'mız nasıl iyidir inşallah 🤲♥️

İyi yapmışsın kuşum 🥰 iyiyiz çok şükür canım sen nasılsın iyi misin Paşa'mız nasıl iyidir inşallah 🤲♥️
Herkes sıcak demiş buyrun gelin misafirim olun burası harika bir yer Allah'ım eskiden burayı sevmezdim soğuk diye ama sana şimdi şükrediyorum 🙏😂 kışın eksi 42 C soğukluğumuz yazın onların sıcaklık derecesi olmuş ,onlar sıcaklıktan bunalirken ben şuan yorgan altında ısınmayi bekliyorum ♥️ Allah'ım kışın eksi soğuklugumuzun hepsini yazın serinliğinide birazcık ver onlara amin 🙏🤷

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar