Kızlar nasılsınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mamı Sibel tarafından oluşturulan Kızlar nasılsınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,075 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar nasılsınız
Konbuyu başlatan Mamı Sibel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İklim

Nur36

Kayıtlı Üye
rank
Anneler nasılsınız spinal çok güzel aslında, aglamasını duyuyorsun sana gösteriyorlar çok süper ama o baş agrısı çok oluyor dahada geçmedi
Ahh cnm o baş ağrısı çok çektim 3 cu sezeryan da genel anestezi yptilar hiç baş ağrısı olmadı keşke diğerlerinde de genel anestezi yaptrsaymişim diyorum o baş ağrısı insanı öldürüyor resmn Allah yardımcın olsun inşallah

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Valla ben galiba genel olucam , burada spinal olan tanıdıklar çok bel ağrısından ağlanıyorlar kafam iyice karıştı zaten korkuda var

Nur36

Kayıtlı Üye
rank
Valla ben galiba genel olucam , burada spinal olan tanıdıklar çok bel ağrısından ağlanıyorlar kafam iyice karıştı zaten korkuda var
Genel ol bnce cnm en doğru karar genel anestezi oldum ne dikiş ağrısı çektim ne sırt ne baş hiç sezeryan olmamış gibi çıktım hastaneden darısı başına inşallah

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Ahh cnm o baş ağrısı çok çektim 3 cu sezeryan da genel anestezi yptilar hiç baş ağrısı olmadı keşke diğerlerinde de genel anestezi yaptrsaymişim diyorum o baş ağrısı insanı öldürüyor resmn Allah yardımcın olsun inşallah
Ciddimisiniz kizlar okadar kotu mu ya😢 siz anlattkca ben cok korkuyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Anneler nasılsınız spinal çok güzel aslında, aglamasını duyuyorsun sana gösteriyorlar çok süper ama o baş agrısı çok oluyor dahada geçmedi
Hastanede misin hala canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar