Kızlar Nasılsınız 🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan Kızlar Nasılsınız 🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,837 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar Nasılsınız 🥰
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Atlasim
Valla arada çıkıp gezmek lazım özellikle dağ havası insanı canlandırıyor bebişte dağ havasından mı ne öyle güzel uyudu ki şaşırdım sende bir kaçamak yap cidden iyi geliyor 🤗🤗 bu insanlar beni deli ediyor kaç kişi prematüre mi doğdu diye sordu sinir oldum çocuk 3750 doğdu anlamadım gitti 😬😬🙄

Yerim onu kız 100 günü doldurmuş maşallah adam olmaya doğru hızla gidiyor 🤗😍😍 durumu nasıl bir sorun sıkıntı yok inşallah 🤲 ya insanlar beni bunaltiyor sütün yaramıyor belki diyorlar prematüre mi doğdu diyorlar Cidden kiloyu hiç takmazdım ama artık sinir olmaya başladım 😬😬

Emdiği gibi çıkarıyor baya fazla önüne önlük takıyorum o önlük sırılsıklam oluyor full süt olarak çıkıyor bu kusma bitse keşke çok zor 😔 evet dinlenmek iyi geldi baya psikolojik sorun yaşamaya başlamıştım doktora gidecektim eşim izin vermedi gidip psikolojik ilaçlar kullanms ben seni iyi ederim dedi ormanda yürüyüş yaptım temiz hava sanırım iyi geldi 🤗🤗😍

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ablamda kızıyor kasaba et mi yetiştircen diyor ama cidden kiloyu takmazdım normalde ama yok onun bebeği böyle olmuş senin sütün yaramıyor galiba deniliyor aşırı kızıyorum o zaman 😅😅
😂Oylelerine hiç kulak asma kuzum sütun yetmese kilo almaz ki mama felan verme anne sütüne devam et canım benimki anne sütü almadı hep mama içti bak 9 kilo bana da gören diyor aaa bu çocuk niye bukadar zayıf çok zayıf yok şunun oğlu tombul seninki cıbık gibi diye laf söylüyorlar bende ilerde diyetisyen ile uğraşmayalim diye az yiyoruz diyip laf sokup geçiyorum boşver aldırma canım bı ara bana da okadar takıntı olmuştu ki ağlıyordum resmen Alihan da yemek istemiyordu şimdi hiç söyleyenleri umursamıyorum yeterki sağlıklı olsun da kilo sonradan da olan bisey

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
😂Oylelerine hiç kulak asma kuzum sütun yetmese kilo almaz ki mama felan verme anne sütüne devam et canım benimki anne sütü almadı hep mama içti bak 9 kilo bana da gören diyor aaa bu çocuk niye bukadar zayıf çok zayıf yok şunun oğlu tombul seninki cıbık gibi diye laf söylüyorlar bende ilerde diyetisyen ile uğraşmayalim diye az yiyoruz diyip laf sokup geçiyorum boşver aldırma canım bı ara bana da okadar takıntı olmuştu ki ağlıyordum resmen Alihan da yemek istemiyordu şimdi hiç söyleyenleri umursamıyorum yeterki sağlıklı olsun da kilo sonradan da olan bisey
Kuzum nasılsın Alihan nasıl oldu ❤️🤩

Kuzum nasılsın Alihan nasıl oldu ❤️🤩
Geçmeyen inatçı kabızlık devam kuzum 😔😔bide üstüne gripti kaç gündür şuan iyi çok şükür sadece kabızlık sıkıntımız var bugün de 1 yaş aşısı olduk 3 tane yaptilar iğne bı koluna iki bacağından da 1 er tane yaptilar yıktı sağlık ocaginj çok ağladı kuzum ya şimdi de öyle başını bekliyorum inşallah ateş çıkmaz diye sen nasılsın canım

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Geçmeyen inatçı kabızlık devam kuzum 😔😔bide üstüne gripti kaç gündür şuan iyi çok şükür sadece kabızlık sıkıntımız var bugün de 1 yaş aşısı olduk 3 tane yaptilar iğne bı koluna iki bacağından da 1 er tane yaptilar yıktı sağlık ocaginj çok ağladı kuzum ya şimdi de öyle başını bekliyorum inşallah ateş çıkmaz diye sen nasılsın canım
Oyyyy benim kuuzma kıyamam o aglamalarına😔😔😔 çok çok geçmiş olsun birtanem iyiyim kuuzm bende ❤️❤️❤️🤲🏼🤲🏼🤲🏼🤲🏻

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Valla arada çıkıp gezmek lazım özellikle dağ havası insanı canlandırıyor bebişte dağ havasından mı ne öyle güzel uyudu ki şaşırdım sende bir kaçamak yap cidden iyi geliyor 🤗🤗 bu insanlar beni deli ediyor kaç kişi prematüre mi doğdu diye sordu sinir oldum çocuk 3750 doğdu anlamadım gitti 😬😬🙄

Yerim onu kız 100 günü doldurmuş maşallah adam olmaya doğru hızla gidiyor 🤗😍😍 durumu nasıl bir sorun sıkıntı yok inşallah 🤲 ya insanlar beni bunaltiyor sütün yaramıyor belki diyorlar prematüre mi doğdu diyorlar Cidden kiloyu hiç takmazdım ama artık sinir olmaya başladım 😬😬

Emdiği gibi çıkarıyor baya fazla önüne önlük takıyorum o önlük sırılsıklam oluyor full süt olarak çıkıyor bu kusma bitse keşke çok zor 😔 evet dinlenmek iyi geldi baya psikolojik sorun yaşamaya başlamıştım doktora gidecektim eşim izin vermedi gidip psikolojik ilaçlar kullanms ben seni iyi ederim dedi ormanda yürüyüş yaptım temiz hava sanırım iyi geldi 🤗🤗😍

Ablamda kızıyor kasaba et mi yetiştircen diyor ama cidden kiloyu takmazdım normalde ama yok onun bebeği böyle olmuş senin sütün yaramıyor galiba deniliyor aşırı kızıyorum o zaman 😅😅
Benim kızımda aynı günde kaç defa üstünü değiştiriyorum emzirdikten sonra hemen kaldırma biraz öyle dursun canım ondan sonra gazını çıkar iyi yapmışsın vallahi aman boşver psikoloğu o ilaçlar çok kötü sevgi herşeyi iyileştirir

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Evet öyle doğdu de geç ay millette her şeye muhalefet olmayı pek seviyor ya takma kafana ne güzel çocuk 3 kilodan fazla almış bizim Kayra 3 kilo doğmuştu 2.750 düşmüştü kilo alımı gayet iyi şükür. Zaten minik bundan sonra yavaş kilo alır doktor zaten söylemiştir
Demedi bişey sadece gayet güzel gelişimi dedi bu kadar kusmaya rağmen güzel kilo almış dedi. Yerim Kayra'mı şimdi büyüdü adam oldu artık maşallah 🥰🥰🧿🧿

Benim kızımda aynı günde kaç defa üstünü değiştiriyorum emzirdikten sonra hemen kaldırma biraz öyle dursun canım ondan sonra gazını çıkar iyi yapmışsın vallahi aman boşver psikoloğu o ilaçlar çok kötü sevgi herşeyi iyileştirir
Eşim bazen çok iyi olur bazen umursamaz ama ilaç kullanmamı istemedi ☺️ eve geldik yine başladı uykusuzluk bebekte sanki bu evi sevmiyor anlamadım ilginç bir bebek çok seviyorum ama aşırı sinirleniyorum ben ya normal mi bu 😟

Kabızlık için doktorlar birşey önermedi mi yavrum ne kadar sıkıntı çekiyodur kıyamam 😟

Kabızlık için doktorlar birşey önermedi mi yavrum ne kadar sıkıntı çekiyodur kıyamam 😟
Ablamda öyle dedi sonra kilo ile uğraşmak var zaten anne sütü ile beslenen bebekler çok aşırı kilo almaz çünkü sağlıklı olanı budur dedi işte millet insanı sinir etmek için uğraşıyor 😬😬

Çok şükür canım sen nasılsın �yi yaptınız canım sevindim seninle eşin adına bebeğin kusması da normal kuzum benim kızım 5 aya kadar kusmuştu doktor normal diyor doyduğu için kusuyor kilosu da iyi bence canım dert etme Rabbim sağlık versin inşallah
Amin canım sağolasın sen nasılsın bebiş nasıl 🤗

Son düzenleme:
Demedi bişey sadece gayet güzel gelişimi dedi bu kadar kusmaya rağmen güzel kilo almış dedi. Yerim Kayra'mı şimdi büyüdü adam oldu artık maşallah 🥰🥰🧿🧿

Eşim bazen çok iyi olur bazen umursamaz ama ilaç kullanmamı istemedi ☺️ eve geldik yine başladı uykusuzluk bebekte sanki bu evi sevmiyor anlamadım ilginç bir bebek çok seviyorum ama aşırı sinirleniyorum ben ya normal mi bu 😟

Ablamda öyle dedi sonra kilo ile uğraşmak var zaten anne sütü ile beslenen bebekler çok aşırı kilo almaz çünkü sağlıklı olanı budur dedi işte millet insanı sinir etmek için uğraşıyor 😬😬

Aynen öyle kuzum kabızlık için 4.5 kez gittim canım röntgen çekiyorlar bişey yok diyorlar bı lavman yaptırıyorlar hastanede bı ilaç yazdı pek işe yaramadı sonra gittiğimde bı ilaç ismi söyledi özele giriyor diye dublesoft die onu da kullandım gene geçmedi canım suyu çok az içiyordu ondan mı bilmiyorum bide ben günde 4.5 kez ek gıda 2.3 kez de mama veriyorum acaba çok mu yediriyorum yada az mı yediriyorum ondan mı oluyor diye düşündüm ama az da yedirsem ac olur zorla yediriyorum internette de baktım 3 kez ana öğün olmalı 2 kez ara öğün mama ve yoğurt diyor bı çay bardağı olacak öğünleri diyor oraya da bakınca fazla yediriyorum anlamadım ki canım ya olmazssa iyi bı doktora götürcem canım gecmezsse özele

Gebedediler

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bir süreliğine eşimle bir yerlere gittik kafa dağıtma maksatlı ☺️ şuan gayet iyiyim bebişimde gittiğimiz yerde gündüz bile gayet güzel uyudu tabi eve geldik yine başladı uyumamaya 😅 ama iki gün falan iyi geldi yemek yapma derdi olmadan sadece bebişle ilgilenmek ara ara eşimde baktı bebeğe biraz kafa dinledim 🤗
Kızlar bu benim oğluşum dün üç aylık oldu hala kusuyor ben kilo konusunda düşük olduğunu düşünüyorum yani çok emiyor kusuyor ondan kilo almıyor belkide yada alsa bile görünmüyor aşırı küçük gibi 🙄 doktor gayet iyi dedi ama kayınvalidem olmazsa mama yaparsın dedi. Bugün izlemi vardı 61cm 6.800 gram olmuş ama hiç 6.800 durmuyor bilmiyorum çok ufak sanki 😬😬
Canm doktor kilosu iyi diyo görünüşüne takma kimi insanlar kilosunu göstermez eti sıkı olur kimisinin eti gevşek olur yumuşacık olur bıngıl bıngıl sallanır daha kilolu durur benm kızımda öyle yaşıtlarına göre daha minyon ama kilosu daha fazla 🤗

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank

Insanın bi yerden sonra sabrı tükeniyor çok normal canım gittiğiniz yer bebişe iyi gelmiş demekki yorulup uyumuş demekki

Tüm sayfalar yüklendi.