Sorum var Kızlar nasılsınız?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde zehra demir tarafından oluşturulan Kızlar nasılsınız? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 178 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar nasılsınız?
Konbuyu başlatan zehra demir
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan leylam19

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar şubat ayın 14-15 sezeryan oluyorum hayırlısı ilə bir azda heyecanlıyım ilk defa sezeryan olacam sezeryan olan varmı? Ağrısı çokmu oluyor amelyat bitdikden sonra
Öncelikle Rabbim sağ Salim kucağına almayı nasip etsin inşallah canım benim . Ve bu durum kişiden kişiye göre değişir. Ve senin hareket etmene de bağlı bir olay . Doğumdan sonra ben ameliyat oldum yatayım dersen 1 ayda kendine gelemezsin. Ben de sezaryen oldum doğumdan 2 saat sonra ayağa kalkıp her işimi kendim gördüm ondan sonra annem bana yat dese dahi yatmadım hoş oğlumun hastalığı yüzünden yatmaya zamanım Da olmadı ha şikayetçi miyim asla. Doğumdan sonra bol bol yürüyüş ve bol su ile kendini daha hızlı toparlarsın . Ben Nisan gibi bir şey olmazsa ikinci sezaryanı olacağım . Yine aynı şekilde yapmayı düşünüyorum hem hızlı kilo verirsin hemfe hızlı toparlanırsın. Birde acı eşiği çok önemli benim acı eşiğim çok yüksekti neredeyse o ağrıyı hissetmiyordum bile.

zehra demir

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle Rabbim sağ Salim kucağına almayı nasip etsin inşallah canım benim . Ve bu durum kişiden kişiye göre değişir. Ve senin hareket etmene de bağlı bir olay . Doğumdan sonra ben ameliyat oldum yatayım dersen 1 ayda kendine gelemezsin. Ben de sezaryen oldum doğumdan 2 saat sonra ayağa kalkıp her işimi kendim gördüm ondan sonra annem bana yat dese dahi yatmadım hoş oğlumun hastalığı yüzünden yatmaya zamanım Da olmadı ha şikayetçi miyim asla. Doğumdan sonra bol bol yürüyüş ve bol su ile kendini daha hızlı toparlarsın . Ben Nisan gibi bir şey olmazsa ikinci sezaryanı olacağım . Yine aynı şekilde yapmayı düşünüyorum hem hızlı kilo verirsin hemfe hızlı toparlanırsın. Birde acı eşiği çok önemli benim acı eşiğim çok yüksekti neredeyse o ağrıyı hissetmiyordum bile.
Teşekkür ederim canım sende sağ salim bebeyini kucağına al ALLAH hepimizin yardımcısı olsun

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar şubat ayın 14-15 sezeryan oluyorum hayırlısı ilə bir azda heyecanlıyım ilk defa sezeryan olacam sezeryan olan varmı? Ağrısı çokmu oluyor amelyat bitdikden sonra
Benim bebekte hala ters 29 da son kontrolum var 39 haftama denk geliyor dönmesse o zamana kadar sancım felanda tutmassa hastaneye yatıp sezeryan günü alacaksın dedi

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canm herkesin bir olmuyor ben birgün sonra ayaklanmistim çok agrimda olmadıgi için ağrı kesici hiç istemedim sadece sonradan iltihap olmasın diye dikkat et

Tüm sayfalar yüklendi.